طراحی سایت و رشد کسب و کار های مجازی

در گــذشته هر شغلی نقطه شروع و پایانی داشت و این به جهت رشد فناوری در کلیه شاخه های کسب و کار پدید می آمد. ولی در مورد کسب و کارهای مجازی این امر صدق نمی کند.از اواسـط سال ۲۰۰۱ به جهت ارتـقاء دانش کاربران عام و توسـعه شبکه های اجتماعی و فریمورکها و حتی زبانهای برنامه نویسی پیش بینی میشد که هر روز اتفاقات جدیدی خواهد افتاد.و مسلما اتفاقات جدید دانش جدیدرا با خود به همراه داشت.

طراحی سایت و رشد کسب و کار های مجازی

هر شخص یک سایت و هر شرکت یک شبکه مجازی

رقابت تا آنجا اوج گرفت که شرکتها همه به دنبال داشتن شبکه اجتماعی انحصاری و اختصاصی خود بودند و افراد به دنبال یک سایت اختصاصی و درنهایت یک کسب و کار اینترنتی خاص. در این زمان کمتر چیزی می تواند اشخاص و شرکتها را راضی نگه دارد ، همه می خواهند خاص باشند ، همه می خواهد تک باشند، همه می خواهند درصفحه اول گوگل قرار بگیرند ، همه میخواهند درآمد بالایی داشته باشند ، و این خواسته های بی رحمانه و شگفت انگیز به لطف تکنولوژی سایتها امکانپذیر شد.

 

مفهوم رشد استاندارد یا اورگانیک در کسب و کارهای مجازی

استاندارد یا اورگانیک سازی محتوا های تولید شده و حتی نحوه کدنویسی صفحات تا جایی پیش رفت که دیگر جایی برای صفحات استاتیک و بی کیفیت نبود . شرکتها برای معرفی سایتهای خود به دنبال بهترین پلتفرم ها یا برنامنویسان و محتواهای موثر بودند و این روند همچنان ادامه دارد.استفاده از راه کارهای استاندارداز جمله..سرور اختصاصی و پر سرعت، دامنه مناسب ،طراحی منحصربفرد،و کدنویسی استاندارد حالا بخشی از الگوریتم و قوانین گوگل و موتورهای جستجو شده است و عدم رعایت این موارد محکوم به شکست است.تعریف این قانون این است!اگر منحصربفرد و موثر باشی برای عموم قابل نمایش هستی.

 

 

ارتباط موثر سایتها بر دیگر کسب و کارها

طراحی  و ایجاد کسب و کارهای مجازی امروزه ارتباط مستقیمی با دیگر کسب و کارها دارند . یعنی حتی اگر کسب و کاری دارای سایت نباشد . حتما یا تبلیغات خود را در دیگر سایتها نمایش می دهد و یا به صورت شاخه و زیر شاخه بلاگ و یا صفحات اشتراکی برای نمایش محصولات خود از این قابلیت استفاده می کند. در هر صورت دیگر شغلی بدون وابستگی به سامانه های تحت وب و موبایل وجود ندارد و اگر هست در آینده نزدیک روبه ورشکستگی است.اگر کمی عمیق تر به  کسب و کاری سنتی بیاندیشیم می توانیم ایده ای درخور برای رشد آن بیابیم و این همان قابلیت طلایی سایتهای اینترنتی است.

 

سایتهای تبلیغاتی و نیازمندیها

اگر همه جوانب را بسنجیم شاید صاحبین مشاغل به دلایل مختلف نتوانند سایت اختصاصی ایجاد کنند ولی حتما قادر خواهند بود خدمات و محصولات خود را در سایتهای تبلیغاتی و نیازمندی نظیر دیوار،شیپور و.. معرفی نمایند . این همان مفهوم کلی جهانشمولی استفاده ضروری از تکنولوژی سایتها است.

 

سایتهای فروشگاهی و واسطه ای

ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سال ۱۴۰۰ با برآورد هزینه های زیر ساخت چیزی نزدیک به ۳ تا ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد ولی از طرفی اگر همه استانداردها دنبال شود و مورد بررسی قرار گیرد کمتر از دو ماه هزینه ها تبدیل به درامد موثر خواهد شد.همانند سایتهای نیازمندی سایتهایی وجود دارد که به صورت واسطه ای قابلیت فروش محصولات دیگران را دارا می باشد. به عنوان مثال  سایت بزرگ دیجی کالا ۶۰% از محصولات خود را از شرکتها و اشخاص عام جامعه تهیه تهیه و عرضه می کند.

 

[خرید نسخه کامل طرح توجیهی]

لینکهای سریع:

 

جهت آموزش طراحی سایت حضوری ازسطح مقدماتی تا پیشرفته با ما تماس بگیرید.
    شماره های تماس همدان: ۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹     ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰     ۰۸۱۳۴۲۹۶۰۶۷

 

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)
تولید محتوای هدفمند برای سایت و اینستاگرام
طراحی سایت از نان شب واجب تر است
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین