ارتباط با ما

[vc_empty_space]
شماره های تماس

۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹
۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰
۰۹۱۱۳۴۰۶۹۷۶
۰۹۱۸۵۰۰۱۹۵۰

شبکه های اجتماعی

گفتگوی تلگرامی:   HosseinEghlimia@

صفحه اینستاگرام: ServiceIran_Com@

صفحه واتساپ:       ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰@

 

آدرس دفتر مرکزی

همدان:شهرک مدنی

بلوار نبوت روبروی بانک مسکن وبانک مهر ایران 

گروه نرم افزاری سرویس ایران: طبقه دوم

آدرس روی نقشه

فرم تماس

نام *
person
Fill out this field
ایمیل *
email
Fill out this field
شماره تماس *
phone
Fill out this field
پیام *
create
Fill out this field

سوالات مهم کاربران؟

آیا طراحان سایت سئو کار می کنند؟

یک طراح وب همچنین می‌تواند مهارت‌های تخصصی سئو داشته باشد بهینه‌سازی موتور جستجو فرآیندی است که بر روی دید یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج بدون پرداخت یک موتور جستجو تأثیر می‌گذارد که اغلب به عنوان نتایج «طبیعی»، «ارگانیک» یا «به‌دست‌آمده» گفته می‌شود. . طراحی وب یک هنر است و سئو یک علم است، اما آنها دست به دست هم می دهند.

 

آیا طراحی سایت بر سئو سایت تاثیر می گذارد؟

بله، طراحی وب سایت شما بر رتبه بندی سئو تأثیر می گذارد – در اینجا نحوه …طراحی وب روی تجربه کاربر تأثیر می گذارد، اما بر رتبه بندی موتورهای جستجو نیز تأثیر می گذارد. شیوه‌های ضعیف طراحی وب، رتبه سئوی شما را پایین می‌آورد و سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو پایین‌تر نشان می‌دهد.

 

 

تفاوت سئو و طراحی وب چیست؟

سئو و توسعه وب: یک رویکرد دو طرفه – سئو و توسعه وب دو روی یک سکه هستند و هر دو برای ایجاد یک حضور آنلاین موفق ضروری هستند. سئو بر روی بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو تمرکز دارد، در حالی که توسعه وب بر ایجاد چارچوب فنی یک وب سایت تمرکز دارد.

 

 

طراحی چگونه به سئو کمک می کند؟

برای ساده کردن رابطه بین سئو و طراحی گرافیکی، دومی به شما کمک می کند محتوای منحصر به فرد کاربر پسند بسازید، در حالی که اولی اطمینان می دهد که مردم آن را می بینند. علاوه بر این، اقدام ساده برای کاربرپسند کردن محتوای شما به ناچار شما را در نظر اکثر موتورهای جستجو، از جمله گوگل، مطلوب تر می کند.

 

آیا سئو بخشی از طراحی UX است؟

SEO و UX برای یک وب سایت موفق ضروری هستند. سئو افراد را به وب سایت شما می آورد، در حالی که UX آنها را مدت بیشتری در سایت شما نگه می دارد و تبدیل ها را افزایش می دهد. در حالی که SEO و UX دو رشته متفاوت هستند، کاربران باید در مرکز استراتژی های SEO و UX شما باشند.

 

چگونه برای یک وب سایت سئو کنیم؟

به گوگل کمک کنید محتوای شما را پیدا کند

بررسی کنید که آیا گوگل می تواند صفحه شما را به همان روشی که یک کاربر می بیند یا خیر.
آیا یک صفحه در نتایج جستجوی گوگل نمی خواهید؟
از URL های توصیفی استفاده کنید.
صفحات مشابه موضعی را در دایرکتوری ها گروه بندی کنید.
محتوای تکراری را کاهش دهید.
منتظر عبارات جستجوی خوانندگان خود باشید.
از تبلیغات مزاحم خودداری کنید.
پیوند به منابع مرتبط

 

 

آیا برای وب سایت خود به سئو نیاز دارم؟

به طور خلاصه، سئو بسیار مهم است زیرا باعث می شود وب سایت شما بیشتر دیده شود و این به معنای ترافیک بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان است. ابزارهای SEO را که می توانید برای رتبه بندی بهینه استفاده کنید بررسی کنید.

 

 

سئو بهتر است یا وردپرس؟

امروز وب سایت خود را بهینه کنید – وردپرس انتخاب پیشرو برای سایت های محتوا است، در حالی که Shopify برای سایت های تجارت الکترونیک بهترین است. اما وقتی قابلیت‌های سئوی هر دو پلتفرم را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهیم، وردپرس در صدر قرار می‌گیرد. همچنین برای اکثر صاحبان مشاغل با استراتژی بازاریابی محتوا، این انتخاب بی‌معنا است.

 

 

سئو یا توسعه وب کدام بهتر است؟

سئو و توسعه وب فقط به یک اندازه مهم نیستند. بسیاری از جنبه های توسعه وب می توانند مستقیماً بر سئوی سایت تأثیر بگذارند. در واقع، سئو بخشی از ساخت و اجرای یک وب سایت موفق است، بنابراین مهم است که توسعه دهندگان وب این موضوع را در حین کار در نظر داشته باشند.

۴.۷/۵ - (۱۵۲ امتیاز)
keyboard_arrow_up
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین