طراحی سایت در همدان

طراحی سایت در همدانطراحی سایت در این عصر برای هر حرفه و تجارت به منزله یک فرصت دوباره در جهت گسترش خدمات و محصولات اشخاص و سازمان بشمار می رود.زمانی روشهای توسعه تجارت به روش سنتی برای مردم ملموستر بود ولی در حال حاظر نداشتن ابزارهای ارتباطی وابسته به تکنولوژی نظیر سایت ها و اپلیکیشن ها یک شکست محسوب می شود.

گروه نرم افزاری سرویس ایران

گروه نرم افزاری سرویس ایران – که به عنوان یکی از معتبر ترین شرکتهای ارائه دهنده توسعه تجارت درایران و شهر همدان مشغول به فعالیت است با داشتن کادری مجرب و متخصص در این حوزه و تجربه ای ۱۴ ساله و دارا بودن مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه در زمینه های طراحی انواع سامانه های تحت وب و موبایل و تبلیغات مجازی خیال مشتریان حقیقی و حقوقی را تا حدی آسوده ساخته است.مجوزها و نمونه کارهای گروه سرویس ایران در صفحات بعدی همین سامانه قابل مشاهده عموم می باشد.

 

 سئو مهم تر از طرح ظاهری است

 سئو مهم تر از طرح ظاهری است -طراحی گرافیک سایت مهم است ، اینکه تکنولوژی و استراتژی سایت فقط روی گرافیک متمرکز باشد باعث می شود تمرکز روی سئو و بهینه سازی محتوا تا حد زیادی کاهش یابد . شاید مدیران مشاغل چیزهایی شنیدند یا دیده اند که سایت باید واکنشگرا باشد زیبا باشد و کاربر پسند البته همه اینها مهم است ولی چه فایده ای دارد شما سایتی با رعایت همه این آیتمها داشته باشد ولی در گوگل و موتورهای جستجو اثری از شما نباشد؟ از این رو به نظر می رسد بهتر است ۵۰% تمرکز برای طراحی یک سایت خوب روی سئو متمرکز شود.

 

 

 

برای طراحی یک سایت تمام عیار به چه نکاتی توجه کنیم

 

  1. طرح و ایده منحصربفرد.
  2. انتخاب یک طرح و رنگ سازمانی مناسب.
  3. انتخاب و تولید یک محتوای قوی و کاربردی.
  4. انتخاب آیتم های اصلی مورد نیاز کاربر.
  5. پلتفرم و برنامه نویسی مناسب.
  6. انتخاب یک سرور یا هاست مناسب.
  7. به کارگیری چندین دامنه مرتبط و مناسب.
  8. انتخاب یک تیم قوی برای سئو و بهینه سازی.
  9. انتخاب یک هسته نرم افزاری قابل ویرایش و ارتقاء.
  10. تعیین کمپین و بودجه ماهانه منظم برای تبلیغات سایت.

 

 

 

 

 

 

اولین گام برای گسترش تجارت

همشهری همدانی سلام . پیشنهاد میکنیم در جهت دیده شدن محصولات و خدمات و بالابردن آمار فروش و مشتریان و حضور در بازار جهانی اولین گام برای جهانی شدن را همین حالا بردارید. فرقی ندارد که صاحب سایت یا اپلیکیشن هستید یا نه . مشغول فعالیت تجاری هستید یا اینکه به ایده ای نووجدیدی فکر می کنید. فقط کافیست برای یک بار و به صورت رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید واز نقاط ضعف و قوت کسب و کارتان مطلع شوید. در این عصر آگاهی موجب پیشرفت و عدم آگاهی موجب شکست شما خواهد شد. هرآنچه مورد نیاز گسترش تجارت شما است به شما معرفی می کنیم.

 

 

 

 

پلهای ارتباطی برای مشاوره و خرید

سفارش طراحی سایت  |  پشتیبانی و مشاوره  |  خرید بسته های پیشنهادی

 

 

 

 

۴.۹/۵ - (۵۶۰ امتیاز)
راه اندازی سایت و اپلیکیشن
۵ فروشگاه اینترنتی برتر ایران
categoryدسته:
تبلیغاتشهر هاطراحی سایتفناوری اطلاعاتهمدان
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین