امنیت سایت چطوری تامین میشه

امنیت سایت چطوری تامین میشه – ایده پردازی ، طرح و ظاهر سایت ،نوع برنامه نویسی،آیتم های کاربردی،سئو و بهینه سازی و خلاصه هر مشخصه ای که برای براورده کردن آرزوی داشتن یک سایت خوب مهم و ضروری است ، اماشاید لازم باشد ولی به رغم از گفته های بزرگان علم برنامه نویسی نظیر بیل گیتس مهم ترین شاخص موفقیت یک سایت امنیت سایت است. سرویس ایران در ادامه به بحث در این زمینه مهم می پردازید.امنیت سایت چطوری تامین میشه

ادامه مطلب …

کسب و کار مهم اماسئو ضروری است

کسب و کار مهم اماسئو ضروری است – همانطور که کلیه کسب و کارها روبه اینترنتی شدن می روند سئو سایت های اینترنتی در پنج سال اخیر از نظر صاحبان مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است . اینکه سایت های اینترنتی با هدف دیده شدن در صفحات جستجو چه اهدافی را دنبال می کنند و چگونه به این مهم دست میابند همیشه یک سوال بوده و امروزه با توسعه علم و فناوری شرکتهایی به وجودآمده اند که این مهم را میسر می ساخته اند. با ما همراه باشید..

ادامه مطلب …

طراحی سایت اسدآباد

طراحی سایت اسدآباد

طراحی سایت اسدآباد –  طراحی انواع سایت در اسدآباد با زمینه های کاری مختلف . و با امکاناتی نوین با درنظر داشتن تکنولوژی برنامه نویسی جدید ۲۰۱۹ ، ارائه بهترین سایتهای خدماتی با کاملترین امکانات و زیرساختهای لازم نظیر ، سرور مناسب و قوی، طراحی واکنشگراء،پشتیبانی قوی و کارآمد،سئو و بهینه سازی قوی در محتوا و برنامه نویسی .و در نهایت دیده شدن در صفحه اول گوگل.

ادامه مطلب …

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو – موفقیت های امروزی سایتهایی چون دیجی کالا و بامیلو برای همه جهان محرز شده و همین مسئله باعث شده همه به دنبال چنین کسب و کارهایی هستند و یا اینکه قسد دارند کسب و کار خود را به این روشها توسعه دهند  . ایده پردازی و هدفدی بخشی از برنامه ریزی روزانه همه اقشار جامعه شده است.

ادامه مطلب …

شرکت نرم افزاری در همدان

شرکت نرم افزاری در همدان – معمولا شرکتهای نرم افزاری که توانایی تولید انبوه نرم افزارهای تحت وب و موبایل را داشته باشند در همدان وجود ندارد و یا اگر هم موجودیتی داشته باشد .یا به صورت نمایندگی شرکتهای دیگر در حال فعالیت اند و یا اینکه خدمات محدودی ارائه می دهند.

ادامه مطلب …

رفع خطای ۵۰۳ Service Unavailable در وردپرس

رفع خطای ۵۰۳ Service Unavailable در وردپرس از جمله خطاهایی است که ممکن است برای همه کاربران و مدیران وردپرس آشنا باشد ولی برای حل این مشکل راه های مختلفی وجود دارد که باید گام به گام همه آنها را امتهان کنیم که نتیجه مزلوب حاصل شود با سرویس ایران همراه باشید.

ادامه مطلب …

تحقیق برای راه اندازی سایت

تحقیق برای راه اندازی سایت – برای راه اندازی سایتی کارآمد و درآمدساز که به تنهایی گویای همه چیز باشد و تمامی بخش های یک تجارت را برای کاربران قابل لمس سازد تنها تخصص و دانش کافی نیست ، طبق معمول درعصر ارتباطات تیم ورک یا همان کار گروهی نتیجه بخش بوده و همیشه نتایج اثربخش مستلزم وجود گروهی با تجربه و متخصص می باشد.

ادامه مطلب …

دریافت نماد اعتماد سایت

دریافت نماد اعتماد سایت -تقریبا حدود ۸ سال است به صورت مدون طرح دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از سوی سازمان صنعت و معدن و تجارت ایران برای تمامی فعالان تجاری کسب و کار به روش اینترنتی یا همان صاحبان سایت الزامی شده است .به گونه ای که در حال حاظر سایتهایی که از این امتیاز برخوردار نیستند تا زمانی که این نشان را دریافت نکنند نمی تواننداز دیگر مزایای دولتی و غیر دولتی نظیر درگاه بانگها استفاده کنند.

ادامه مطلب …

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن همدان شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن همدان -واژه ای است پرکاربرد در شهر همدان خوشبختانه شاهد جستجوی بی امان این نوع کلمات در اینترنت هستیم و این می تواند نشانگر روند روبه رشد توسعه کسب و کارهای سنتی باشد.که جای بس امید و سرفرازی است. 5 / 5 ( 3 […]

چطوری خودم سایت طراحی کنم

چطوری خودم سایت طراحی کنم – جدا از نام طراحی سایت که کمی تخصصی به نظر می رسد . امروزه با گسترش علم و فناوری دیگر نیاز به دانسته های حرفه ای در زمینه های گرافیکی و برنامه نویسی نیست . و با آموزش یک نرم افزار تحت وب می توانیم بدون دانش برنامه نویسی سایت طراحی کنیم.

ادامه مطلب …