۱۰ تکنیک مهمSEO سئو در سال۲۰۲۲

۱۰ تکنیک مهمSEO سئو در سال۲۰۲۲ – سخت ولی پولساز – سخت ترین قسمت در مورد سئو، روان بودن آن است. گوگل الگوریتم خود را ۵۰۰-۶۰۰ بار در سال به روز می کند. این بدان معناست که هر روز از سال حداقل یک به روز رسانی وجود دارد. حتی متخصصان سئو که تمام کار خود را وقف تعیین معیارهای رتبه می‌کنند، در پایان روز نیز سر خود را می‌خراشند.برای اینکه شما را از به‌روزرسانی مداوم صفحه به‌روزرسانی گوگل دور نگه دارید، این لیست از ۱۰ تکنیک مهم SEO در سال ۲۰۲۲ را گردآوری کرده‌ایم.

10 تکنیک مهمSEO سئو در سال2022
نکات مهم بهینه سازی موتور جستجو و تکنیک های مهم سئو در سال ۲۰۲۲
 • نکات اصلی وب سایت خود را درک کنید
 • برای رتبه بندی Google Passage بهینه سازی کنید
 • روی قطعه های ویژه تمرکز کنید
 • اصل EAT را یاد بگیرید
 • از عبارات کلیدواژه Long-Til پشتیبانی کنید
 • محتوای جدید ایجاد کنید
 • به روز رسانی محتوای قدیمی
 • روی تجربه کاربری تمرکز کنید
 • تصاویر را فراموش نکنید
 • بک لینک های خود را ایجاد کنید

همه چیز تغییرات نیست وقتتو تلف نکن

پیگیری همه تغییرات غیرممکن است. وقت خود را با آن تلف نکنید. اما اگر در مورد برخی از بزرگترین روندها و تکنیک های سئو در سال ۲۰۲۲ آگاه باشید، یک سر از رقبای خود بالاتر خواهید بود. می دانیم که ۷۵ درصد از جستجوگران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی کنند. بنابراین مهم است که بفهمیم چگونه می توان این به روز رسانی های الگوریتم را شکست داد و در صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو باقی ماند.

۱. نکات اصلی وب سایت خود را درک کنید

Core Web Vitals ممکن است یک اصطلاح جدید سئو باشد که شما نام آن را نشنیده اید. اما در سال ۲۰۲۲، ضروری است که با معنای اینها و معیارهای متریک پشت آنها آشنا شوید. گوگل در ماه می۲۰۲۲، Page Experience را ارائه خواهد کرد، الگوریتم جدیدی که صفحات را بر اساس امتیازات حیاتی وب اصلی خود رتبه بندی می کند.بنابراین حیاتی وب اصلی چیست؟ گوگل آنها را به عنوان مجموعه ای از معیارها تعریف می کند که سرعت، پاسخگویی و ثبات بصری را اندازه گیری می کند. ما در این پست کمی عمیق تر به معنای اصلی وب سایت می پردازیم، اما در اینجا خلاصه ای سریع آورده شده است.

 

درخواست پشتیبانی خدمات سئو

آشنایی با مفاهیم آنالیز سایت
 • بزرگترین رنگ محتوایی (LCP) – سرعت صفحه را اندازه می گیرد. این مدت زمانی است که برای بارگذاری محتوای اصلی صفحه لازم است. LCP ایده آل ۲.۵ ثانیه یا سریعتر است.
 • تاخیر ورودی اول (FID) – پاسخگویی صفحه را اندازه گیری می کند. این مدت زمانی است که طول می کشد تا یک صفحه تعاملی شود. FID ایده آل کمتر از ۱۰۰ میلی ثانیه است.
 • تغییر چیدمان تجمعی (CLS) – ثبات بصری را اندازه گیری می کند. این میزان تغییر چیدمان غیرمنتظره محتوای صفحه بصری است. CLS ایده آل کمتر از ۰.۱ است.
اندازه گیری تحلیل و بررسی مقدار

اکنون که می دانید برای چه چیزی باید سایت خود را اندازه گیری کنید، چگونه آن را اندازه گیری می کنید؟ گوگل بسیاری از ابزارهای موجود خود را به‌روزرسانی کرده است تا قابلیت‌های اندازه‌گیری عناصر حیاتی وب را در بر بگیرد. هر یک از این ابزارها گزارش هایی ارائه می دهند که جزئیات و بینش هایی را در مورد سلامت معیارهای حیاتی وب اصلی شما ارائه می دهند. مدتی را در هر یک از این پلتفرم‌ها بگذرانید و با این گزارش‌ها آشنا شوید و اینکه چگونه می‌توانید امتیازات خود را قبل از انتشار به‌روزرسانی تجربه صفحه جدید بهبود بخشید.

ابزار اصلی کنسول جستجوی گوگل

 

ثبت نام در دوره های آموزشی وب

۲. برای رتبه بندی Google Passage بهینه سازی کنید

در اکتبر سال ۲۰۲۰، گوگل چیزی را که آن را رتبه بندی Passage می نامند راه اندازی کرد که در آن می توان متن های جداگانه در صفحات وب را همراه با کل صفحه رتبه بندی کرد. چرا این مهم است؟ این بدان معناست که گوگل می‌تواند بخش‌هایی را از یک صفحه خارج کند، حتی اگر آن صفحه موضوعی متفاوت از آنچه در SERP نمایش داده می‌شود، پوشش دهد.

 

فهرست سازی سایت شما  توسط گوگل

برای مثال، فرض کنید یک پست وبلاگی در مورد بازاریابی رسانه‌های اجتماعی نوشته‌اید، که جنبه‌های مختلف بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را پوشش می‌دهد، مانند ابزار، استراتژی، معیارها، شبکه‌ها و غیره. صفحه شما ممکن است برای کلمه کلیدی ابزارهای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی رتبه‌بندی شود، حتی اگرچه ممکن است برای آن کلمه کلیدی بهینه سازی نکرده باشید. از آنجایی که گوگل یک متن مرتبط در مورد ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی را در پست شما می بیند، آن قسمت خاص را فهرست می کند.

در اینجا نمونه دیگری از رتبه بندی عبور از گوگل آورده شده است.

نمونه‌ای از رتبه‌بندی گذرگاه گوگل بهینه‌سازی رتبه‌بندی پاساژ گوگل واقعاً به سادگی ایجاد یک پست وبلاگ آسان برای خواندن و تجربه کاربر پسند است. بزرگترین تمرکز شما باید روی ایجاد بخش های واضح در پست ها باشد. روی ترکیب کلمات کلیدی به عنوان سرفصل برای این بخش ها تمرکز کنید. محتوای شما در این بخش ها باید واضح و متمرکز بر موضوع فرعی درون آن باشد. به آن به عنوان یک پست وبلاگ در یک پست وبلاگ فکر کنید. این بخش‌ها باید همیشه مرتبط با موضوع اصلی شما باشند، اما اگر به تنهایی بایستند، از نظر زمینه‌ای نیز منطقی باشند.

۳. بر روی قطعه های ویژه تمرکز کنید

قطعه‌های ویژه، اگر قبلاً نبوده‌اند، باید در سال ۲۰۲۲ بخشی از استراتژی شما شوند. که به عنوان جام مقدس جستجو نیز شناخته می‌شود، قطعه‌های برجسته در موقعیت صفر یا در بالای صفحه SERP در یک کادر مستطیلی ظاهر می‌شوند.مطمئناً، نمی‌توانید محتوای نشان‌داده‌شده در یک قطعه ویژه را انتخاب کنید، اما می‌توانید محتوای خود را بهینه کنید تا احتمال بیشتری وجود داشته باشد که در یک قطعه برجسته ظاهر شود. در اینجا چند توصیه وجود دارد.

 

کلمات کلیدی کاربردی و حیاتی

به گفته SEMrush، هر چه کلمات طولانی‌تر در یک عبارت جستجو باشد، شانس بیشتری برای بازگرداندن یک قطعه برجسته وجود دارد. تنها ۴.۳ درصد از کلمات کلیدی تک کلمه ای منجر به یک قطعه برجسته در مقایسه با ۱۷ درصد از کلمات کلیدی متشکل از ۵ کلمه و ۵۵.۵ درصد از کلمات کلیدی از ۱۰ کلمه می شوند.

از سوالات استفاده کنید

هر محتوایی که می نویسید باید با در نظر گرفتن نیت کاربر ایجاد شود. اغلب، زمانی که مردم در گوگل جستجو می کنند، از پرس و جوهایی در قالب سؤال استفاده می کنند. بنابراین نوشتن محتوا با در نظر گرفتن این پرسش‌ها و پاسخ‌ها، شما را آماده می‌کند تا تکه‌های برجسته بیشتری کسب کنید.SEMrush کلمات سوالی، “why”، “do” و “can” را پیدا کرد که بیشترین قطعه را برمی گرداند، در حالی که کلمه “where” کمترین تعداد قطعه برجسته را ایجاد کرد.

عاقلانه قالب بندی کنید

چهار نوع مختلف از قالب‌های قطعه برجسته وجود دارد: پاراگراف، فهرست، جدول و ویدئو. هنگامی که محتوای خود را می نویسید، این قالب های مختلف را در ذهن داشته باشید. همچنین هدف یک قطعه برجسته را در نظر داشته باشید. گوگل می خواهد اطلاعات را به راحتی و به طور مشخص برای جستجوگرانی که به دنبال پاسخ سریع هستند نمایش دهد. بنابراین برای سرعت خواندن صحیح محتوا ره خوبی بررسی کنید.این بدان معنا نیست که نمی‌توانید پاراگراف‌های طولانی‌تری از متن را در پست‌های خود داشته باشید، اما آن محتوا را پس از تعریف قطعه برجسته نگه دارید. این باید کوتاه، واضح و دقیق باشد.

۴. اصل EAT را یاد بگیرید

با وجود تغییر مداوم الگوریتم گوگل، اصل EAT می تواند به شما کمک کند بر موفقیت درازمدت سئو تسلط پیدا کنید. خیلی عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟ اما EAT چیست؟EAT مخفف تخصص، اقتدار و اعتماد است. این اساساً اندازه‌گیری شهرت برند شما در وب است. گوگل سایت های معتبرتر، معتبرتر و معتبرتر را بالاتر از سایت های ناشناخته قرار می دهد.

اعتبار برند و سئو

اگر صنعت شما کمی اشباع‌تر از بازارهای دیگر است، ممکن است به این فکر کنید که چگونه می‌توانم برخی از رقبای خود را که شرکت‌های بزرگ یا نام‌های تجاری معتبر هستند، شکست دهم؟از کوچک شروع کنید، احساس خستگی نکنید. گام‌های روشنی وجود دارد که می‌توانید برای تثبیت اعتبار، اعتماد و شهرت برند خود بردارید. دراینجا چند نمونه معرفی خواهیم کرد:

 • از مشتریان بخواهید که نظرات خوبی را در سایت های معتبری مانند Yelp، BBB، Amazon یا Google ارائه دهند.
 • لینک های با کیفیت بالا از سایت های صنعت خود به دست آورید.
 • فعال شوید و منشن ها را در انجمن های عمومی تشویق کنید.
 • EAT را در وب سایت خود از طریق توصیفات، مطالعات موردی، بررسی ها و سایر اشکال اثبات اجتماعی نشان دهید.

۵. پشتیبانی از عبارات کلیدی چندگانه Long-Tail

با هر به روز رسانی الگوریتمی که گوگل منتشر می کند، موتور جستجو پیشرفته تر می شود. اکنون، گوگل اعلام کرده است که می تواند موضوعات فرعی مربوط به یک کلمه کلیدی خاص را درک کند. برای مثال، اگر بخواهید «تجهیزات ورزشی خانگی» را جستجو کنید، گوگل اکنون متوجه می‌شود که «تجهیزات بودجه»، «انتخاب‌های برتر» یا «ایده‌های فضای کوچک» موضوعات فرعی مرتبط هستند و SERP طیف وسیع‌تری از نتایج را نشان می‌دهد.

این برای سئو چه معنایی دارد؟رقابت کلمات کلیدی

رقابت بسیار بیشتری برای کلمات کلیدی دم کوتاه تر وجود خواهد داشت. اما اگر از کلمات کلیدی طولانی یا کلمات کلیدی خاص تر با سه کلمه یا بیشتر استفاده می کنید، با بررسی رتبه وب سایت برای عبارت مربوطه و احتمالاً عبارات مرتبط، شانس بیشتری برای مشاهده دامنه خود در نتایج برتر خواهید داشت.

رتبه بندی برای برند سفارشی

در اینجا یک مثال است. اگر می‌خواهید برای «پوشاک با برند سفارشی» رتبه‌بندی کنید، شاید عنوان، توضیحات متا و نشانی اینترنتی شما شامل این عبارت باشد، اما «ژاکت‌های لوگوی شرکت‌ها»، «سوئیشرت‌ها و تی‌شرت‌های مارکدار» و «ژاکت‌هایی برای کسب‌وکارها» را نیز در نظر گرفته‌اید. به محتوای شما نیز وارد شود. این به شما کمک می کند تا برای انواع جستارهای جستجوی مختلف رتبه بندی کنید، و به Google اجازه می دهد تا بداند که پوشاک برند سفارشی با این کلمات کلیدی دم بلند دیگر نیز مرتبط است.

 

سئو و بهینه سازی محتوای سایت

 

۶. محتوای جدید ایجاد کنید

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما گاهی اوقات بازاریابان بیش از حد درگیر جزئیات سئوی صفحه خود می شوند و از تمرکز بر ایجاد محتوای با کیفیت جدید برای جستجوگران غفلت می کنند. به خاطر داشته باشید که روزانه بیش از ۴.۴ میلیون پست وبلاگ منتشر می شود. بنابراین اگر به طور منظم محتوای جدیدی تولید نمی کنید، عقب افتادن از مسیر دیده شدن مشهود است.کار سختی نیست حداقل در هفته سه محتوای با کیفیت به نظر کار سختی است؟

 

فرصت برای امروز فراهم است

هنگامی که محتوای جدید ایجاد می کنید، فرصتی برای بهینه سازی بهترین شیوه های سئوی امروزی در اولین قدم برداشتید. روی عناوین صفحه، سرصفحه‌های محتوا، سرفصل‌های فرعی، متن جایگزین تصویر و کلیدواژه‌های جدید مورد نظر خود تمرکز کنید.چیزی بسازید که تا امروز نساختید. محتوایی را بیان کنید که به کاربیاید. تصویری منتظر کنید که با محتوا همسان باشد. خلاصه یک متوای تمام عیار و ارزشمند تولید کنید این یک قدم رو به جلو است . با دستکاری محتوای قدیمی و کپی و تغییر کار درست نمی شود.

 

تاریخ بروزرسانی محتوا برای کاربران مهم است

محتوای تازه نیز از نظر کاربران ارزشمندتر از محتوای قدیمی است. هنگامی که مردم به دنبال پاسخی برای یک سوال هستند، اغلب به تاریخ مربوطه نگاه می کنند. اگر همه پست‌های شما دارای تاریخ قدیمی و اطلاعات قدیمی هستند، به سرعت به نتایج جستجوی بعدی می‌روند.در نهایت، طراوت در نوشتن و خلق کردن به خودی خود یک عامل رتبه بندی است. هرچه بیشتر منتشر کنید، گوگل بیشتر صفحات شما را ایندکس می کند و محتوای شما سریعتر رتبه بندی می شود.

 

۷. محتوای قدیمی را به روز کنید

اگرچه ممکن است مشغول ایجاد محتوای جدید باشید، نمی‌توانید از به‌روزرسانی محتوای قدیمی خود غافل شوید. این یک تکنیک ضروری سئو در سال ۲۰۲۲ است. اگر فقط محتوای جدید منتشر می کنید، محتوای قدیمی شما از نقشه خارج می شود و بی ربط می شود. از آنجایی که  هر محتوای برای سئو مهم است. حتی اگر بی ارزش باشد . ارزش دادن به محتوا وظیفه اصلی شماست.یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بازگشت به گذشته و به‌روزرسانی محتوای قدیمی، انجام ممیزی پیوند است. پیوندهای خارجی خراب یا قدیمی را پیدا کرده و رفع کنید. این نه تنها تجربه کاربری شما را بهبود می بخشد، بلکه شما را از جریمه شدن توسط گوگل به دلیل داشتن لینک های خراب بیش از حد جلوگیری می کند.

 

بروزرسانی لینکهای داخلی و خارجی

برگردید و پیوندهای داخلی خود را نیز به روز کنید. همانطور که محتوای تازه ایجاد می کنید، فراموش نکنید که به محتوای قدیمی مرتبط برگردید و پیوندهایی به این پست های جدید اضافه کنید. این به Google می‌گوید که بین این صفحات رابطه وجود دارد و به Google کمک می‌کند صفحات جدید شما را سریع‌تر ایندکس کند، در حالی که به پست‌های شما کمک می‌کند تا برای جستجوهای  مرتبط رتبه بالاتری داشته باشند.

۸. روی تجربه کاربری تمرکز کنید

صادقانه بگویم، وقتی صحبت از سئو به میان می آید، هر تاکتیکی باید به نوعی با بهبود تجربه کاربر مرتبط باشد. منظور از سئو همین است. در سال ۲۰۲۲، این مهمتر از هر زمان دیگری خواهد بود.از این گذشته، تمرکز جدید بر موارد حیاتی وب اصلی بر روی تجربه کاربر است. اما علاوه بر آن، گوگل نرخ پرش، زمان ماندن و درصد کلیک را نیز در نظر می‌گیرد. هدف این است که کاربر روی نتیجه شما کلیک کند، زمانی را صرف کلیک روی صفحات مختلف کند و حداقل ۳ دقیقه را در سایت شما بگذراند.

 

در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام تجزیه و تحلیل تجربه کاربری خود در نظر بگیرید:

با بهبود برخی از این زمینه ها، خواهید دید که کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهند کرد. در نتیجه گوگل شروع به رتبه بندی سایت شما و صفحات مربوطه در موتورهای جستجو  می کنند.و اگر همه چیز خوب باشد همه به دلیل تجربه کاربری خوب شما موفق خواهد بود.

 • سازگاری با موبایل – آیا سایت شما طراحی ریسپانسیو برای موبایل دارد؟
 • ناوبری – آیا کاربران به راحتی می توانند صفحات دیگر را در سایت شما پیدا کنند؟
 • سرعت صفحه – آیا بارگذاری سایت شما برای همیشه طول می کشد؟
 • تعامل – آیا در سایت خود ویژگی هایی دارید که کاربران را وادار به تعامل با محتوای شما می کند؟
 • کیفیت محتوا – آیا اشتباه تایپی، لینک های شکسته یا محتوای ضعیف دارید؟

 

۹. تصاویر را فراموش نکنید

بیش از ۲۰٪ از تمام جستجوهای وب ایالات متحده در Google Images انجام می شود. بنابراین برای غلبه بر سئو در سال ۲۰۲۲، دانستن چگونگی بهینه سازی هر تصویر برای جستجو ضروری است.

10 تکنیک مهمSEO سئو در سال2022نحوه بهینه سازی تصاویر برای جستجوی گوگل

با اطمینان از کیفیت بالای تصاویری که استفاده می کنید و کلمه کلیدی و جایگزین مرتبط با محتوا شروع کنید. فقط با نگاه کردن به تصویر باید برای کاربران مشخص شود که محتوای شما در مورد چیست.و در تعریفی بهتر است تصویر یا تصاویر گویای همه بندهای محتوا باشد و تصویر ذهنی ایجاد کند.

 

فشرده سازی تصاویر

همیشه مطمئن شوید که هر تصویری را که استفاده می کنید قبل از آپلود در سایت خود فشرده می کنید. به یاد داشته باشید، گوگل به سرعت صفحه به عنوان یک عامل رتبه بندی نگاه می کند. تصاویر ۲۱ درصد از وزن کل یک صفحه وب را تشکیل می دهند، به این معنی که حتی یک تصویر بزرگ می تواند سرعت یک سایت سریع را کاهش دهد. Squoosh ابزاری آسان و رایگان است که می توانید از آن برای فشرده سازی سریع تصاویر خود استفاده کنید.که البته برای سیستم های مدیریت محتوا افزونه های فراروانی برای این کار وجود دارد.برخی قبل از بارگذاری این کار را توسط فتوشاپ انجام میدهند و برخی با استفاده از افزونه ها.

 

متن ها و تگهای جایگزین تصاویر یا همان AltImage

تگ های جایگزین تصویر نیز بسیار مهم هستند. این متن جایگزین تصاویر است و توسط موتورهای جستجو برای کمک به مرتبط کردن کلمات کلیدی به تصویر شما استفاده می شود. علاوه بر این، اگر تصویر شما بارگیری نشود، این همان چیزی است که در گوشه بالا سمت چپ برای کاربر ظاهر می شود. هنگام ایجاد متن جایگزین، اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم، اطلاعات و کلمات کلیدی مرتبط را درج کنید. با این حال، مراقب باشید که از کلمات کلیدی استفاده نکنید. اگر ترکیب کلمه کلیدی گفته شده منطقی نیست، آن را درج نکنید. ممکن است گوگل این را به عنوان هرزنامه ببیند و در نتیجه سایت شما را جریمه کند.

 

۱۰. بک لینک های خود را ایجاد کنید

بک لینک ها قلب سئو هستند. واقعاً نمی‌توانید در سال ۲۰۲۲ یک استراتژی سئو قوی داشته باشید و همچنان از ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا به سایت خود چشم پوشی کنید.چرا؟ بک لینک ها روشی حیاتی برای ایجاد اعتبار برند هستند. و ما قبلاً تعیین کرده‌ایم که در سال ۲۰۲۲، تخصص، اقتدار و قابل اعتماد بودن مهم‌تر از همیشه خواهد بود. زمانی که سایتی با اعتبار معتبر از قبل به سایت شما لینک می دهد، فاکتور EAT شما افزایش می یابد و بنابراین گوگل سایت شما را به عنوان یک پاسخ معتبر برای جستجوگران می بیند.

 

بایدها و نباید های بک لینک

ما یک راهنمای کامل در مورد چگونگی ایجاد استراتژی بک لینک خود را گردآوری کرده ایم. از قالب‌های ایمیل گرفته تا بایدها و نبایدهای لینک‌سازی، در مورد نحوه ساخت موثر بک لینک بیشتر بیاموزید. در اینجا چند نکته سریع وجود دارد:

 • بر کیفیت بر کمیت تمرکز کنید – اعتبار دامنه لینک دهنده شما مهمتر از تعداد پیوندهایی است که دارید.
 • وبلاگ نویسی مهمان را در نظر بگیرید.بگذارید لینک سازنده ،گرافیست،تولیدکننده محتوا و یا هر عنصری در سایت شما اعتبار ایجاد کند.
 • از انجمن های آنلاین برای به اشتراک گذاشتن محتوای خود و ارتباط با افراد در صنعت خود استفاده کنید.لینک هدفمند برای کاربران ایجاد کنید.
 • با به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند و ارتباط با دیگران در مورد بک لینک دادن به سایت خود، از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.
 • منشن های بدون پیوند را پیدا کنید و آنها را به پیوند تبدیل کنید.

 

با این تکنیک های مهم سئو در سال ۲۰۲۲ رقابت را شکست دهید

غیرممکن است که با تک تک به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل همراه باشید. پیگیری آخرین روندها مفید است، اما هنوز برای یک بازاریاب پر مشغله دشوار است. بنابراین بزرگترین تکنیک سئو که همیشه باید در نظر داشت، بهینه سازی برای افراد است.

تلاش روزانه و مستمر بسیار مهم است

تلاش برای نوشتن محتوا برای موتور جستجو را کنار بگذارید. در سال ۲۰۲۲، افراد و تجربیات هسته اصلی هر تکنیک سئو و ترفندی هستندکه می توان به آن اشاره کرد. بنابراین زمان و انرژی خود را بر روی تولید محتوای باکیفیت متمرکز کنید که به شخصیت هدف شما پاسخ می دهد و مخاطب را فرا می خواند. این پایه و اساس هر استراتژی سئوی خوب است.ما به شما میاموزیم که چطور راه های جدید و کاربردی را انتخاب و بکاربگیرید . اگر محتوای آموزشی ما کاربردی نبود با ما در تماس باشید و مشاوره دریافت کنید.

 

شماره تماس جهت مشاوره:
 1. ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰
 2. ۰۸۱۹۱۰۱۰۲۳۰
 3. ۰۸۱۹۱۰۱۳۱۶۰
 4. ۰۹۱۸۵۰۰۱۹۵۰
لینکهای کمک:

 

گامهای بعدی که متخصصان ما بکار می برند.
 • ۱۱. سئوی لوکال و منطقه جغرافیایی
 • ۱۲.سئوی بیزینس پنل گوگل و بینگ
 • ۱۳.سئوی چهار موتورجستجوی قدرتمند.
 • ۱۴. روشهای دور زدن جریمه های گوگل
 • ۱۵. لینک اول گوگل شویم
 • ۱۶.سئوی چهار بند محتوایی
 • ۱۷.سئو زمانبندی شده
 • ۱۸.کش و فشرده سازی محتوا و فاسلها
 • ۱۹.استفاده از صدها بک لینکهای رایگان
 • ۲۰.تولید رپورتاژ آگهی
 • ………….

 

 

 

 

 

 

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)
آموزش سئو سایت در صفحه اول گوگل
قیمت پشتیبانی سایت
categoryدسته:
تبلیغاتتولید محتواسئوطراحی سایتفناوری اطلاعاتهمدان
: 10 تکنیک مهمSEO سئو در سال2022, g ', sm, wtpi h, استخدام سئو کار, استخدام کارشناس سئو, استفاده از صدها بک لینکهای رایگان, افزایش بازدیدسایت, افزایش رتبه در گوگل, افزایش رتبه سایت در گوگل, تحلیل و ارزیابی سئو, تحلیل و توسعه سایت, تولید رپورتاژ آگهی, جدیدترین نوع سئو, خرید خدمات سئو, روشهای دور زدن جریمه های گوگل, سئو, سئو انزلی, سئو زمانبندی شده, سئو سازی سایت, سئو سایت, سئو سریع, سئو کار ساعتی, سئو کاری همدان, سئو همدان, سئو وردپرس, سئوکار همدان, سئوی انزلی, سئوی بندر انزلی, سئوی بیزینس پنل گوگل و بینگ, سئوی تخصصی, سئوی چهار بند محتوایی, سئوی چهار موتورجستجوی قدرتمند, سئوی گیلان, سئوی لوکال و منطقه جغرافیایی, سئوی همدان, سایت سئو, سریع ترین سئو, شرکت سئو, شرکت شئوی همدان, شرکت طراحی سایت همدان, کش و فشرده سازی محتوا و فاسلها, لینک اول گوگل شویم, مرکز سئوی ایران, مشاوره سئو
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین