گوگل ادسنس Google Adsense چیست؟

سرویس ادسنس گوگل مناسب ترین گزینه جهت کسب درآمد از اینترنت است ولی متاسفانه به دلیل عدم تبادلات بانکی ایران با ایالات متحده آمریکا این کسب و کار در ایران امکانپذیر نیست و اگر ۱۰% احتمال این کسب و کار وجود داشته باشد به صورت کاملا غیر مستقیم تحت شرایطی خاص قابل انجام است.همه کاربران با دو نوع کاربری می توانند در گوگل ادسنس فعالیت کنند . تبلیغ دهنده یا تبلیغ کننده.

 

گوگل ادسنس Google Adsense چیست؟

 

 

روش کاربا سرویس ادسنس گوگل

تمامی صاحبان سایت و وبلاگ سراسر جهان البته بجز سایتهای فارسی زبان و کاربران ایرانی که تحت تحریم آمریکا قرار دارند می توانند با قرار دادن کد تبلیغاتی گوگل ادسنس و کلیک توسط کاربران کسب درآمد کنند . گوگل بابت هر کلیکی که منجر به خرید شود در حال حاضر به پول ایران نزدیک به ۱۷۰۰ تومان پرداخت می کند و برای کلیکهای ساده ۵۵۰ تومان پرداخت می کند . شایان ذکر است گوگل با کلیکهای غیر واقعی برخوردی جدی می کند و حساب کاربری نمایش دهنده را به طور کامل حذف می کند.

 

 

پرداخت های گوگل در ادسنس

به طور کلی پرداخت های سرویس ادسنس گوگل فقط از طریق چک بانکی به آدرس پستی نمایش دهنده اگهی ارسال می گردد.که این مورد به دلیل عدم تائید گوگل در ایران قابل پرداخت نیست. معمولا افرادی که در این زمینه در ایران فعالیت می کنند توسط آدرس دوستان و آشنایان در کشورهای دیگر فعالیت تجاری خود را با گوگل ادامه می دهند.

 

 گوگل ادسنس + کلید به ازای پرداخت = PPC

 

نوع تبلیغات در گوگل ادسنس

پیشنهاد گوگل ادسنس برای بهتر دیده شدن و کسب درآمد بیشتر پرداختن سایتها به یک نوع موضوع  محتوایی می باشد . از این جهت که محتوای تبلیغات را متناسب با مضمون سایت نمایش دهند.و در کل تبلیغات با محتوای سایت همسانی داشته باشد.مثلا تبلیغات شغل لوازم خانگی در سایت مواد غذایی نمایش داده نشود.

 

 

دریافت سرویس گوگل ادسنس در ایران

سرویس دهندگان خدمات وب در ایران میتوانند در این زمینه به کاربران عادی ایرانی کمک کنند و از طریق حساب کاربری مشتریان عمل شارژ حساب را انجام دهند و این امکان را به آنها بدهند که در هر زمان که خواستند یکی از بسته های تبلیغاتی گوگل ادسنس را برای تجارت خود انتخاب نمایند. در این زمینه سرویس ایران گزینه مناسبی است و شما را تا لحظه موفقیت تنها نخواهد گذاشت.

 

 

در صورت تمایل استفاده از این خدمات با توجه به پلهای ارتباطی ما با کارشناسان شرکت در تماس باشید

 

سفارش تبلیغات در گوگل

همین مطلب در گوگل

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت سازمانی

سفارش طراحی فروشگاه

سفارش سئو  بهینه سازی سایت

 

 

۴.۵/۵ - (۳۵ امتیاز)
مفاهیم شبکه محلی کامپیوتر
طراحی سایت آماده در همدان
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین