چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم – قدم اول برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و پولساز راه اندازی بستر مناسب برای ارائه یا فروش خدمات از این طریق است . راه اندازی سایت یا اپلیکیشن متناسب با کسب و کار اولین قدم برای راه اندازی یک تجارت درآمدزا است. با این حال بکارگیری روشهای کارآمد فقط ازطریق گروه های توسعه تجارت الکترونیک یا شرکتهای معتبر امکانپذیراست. درادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین و سریع ترین راه کارهای ایجاد کسب و کار اینتنرتی

ممکن است خوانندگان این مقاله از نظر موقعیت اجتماعی افراد متفاوتی باشند . از نظر تخصص ،تحصیلات و میزان درآمد. برای درک بهتر و نتیجه گیری مطلوب سعی میکنم این موضوع مهم را در چند بخش معرفی کنم که با فرآیند کامل کسب و کارهای اینترنتی بیشتر آشنا شوید. به عنوان مثال افرادی با سطح درآمد و طبقه اجتماعی پایین متاسفانه براین باورند که راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی نیازمند داشتن سرمایه بالا است و یا بلعکس . از این جهت با توجه به معیارهای گفته شده بخش مورد نظر خود را به خوبی دنبال کنید.تا شما هم با هر سطح توانایی و درآمد صاحب یک کسب و کار پرسود باشید.

۱.کسب و کار اینترنتی در حد معمول (کاربرمعمولی)

قدم اول : ایجاد این نوع کسب و کار نیزبه هیچ دانش برنامه نویسی یا دانسته های تخصصی نداردو داشتن اطلاعات کافی در مورد تولید محتوا در مورد کسب و کار کفایت می کند. همانطور که گفته شد نیازی به سرمایه آنچنانی نیست. ابزارهای مورد نیاز این روش داشتن یک صفحه یا وبلاگ رایگان شخصی و پیج و کانال درشبکه های اجتماعی معروف است . با توجه به اطلاعاتی که در مورد کسب و کار اصلی خود دارید تا می توانید محتوای مفید تولید کنید و در این صفحات انتشار دهید دقت کنید (تولید کنید،کپی نکنید).

قدم دوم :

بعد از تولید محتوای کافی و جذب مخاطبین هدف یا همان مشتریان لذت شیرین فروش را تجربه می کنید. دقت داشته باشید در تولید محتوا چه عکس ،ویدیو، و چه متن و مقاله جزئیات محصولات و خدمات شما از کلیات مهمتراند به عنوان مثال افرادی که محصولات خود را با نام و قیمت کلی به تنهایی معرفی میکنند با افرادی که محصولات خود را با جزئیات کامل معرفی می کنند در فروش متفاوت اند مسلما ارائه جزئیات بیشتر محصولات در فروش بهتر موثرتر است.

 

 

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم

۲.کسب و کار اینترنتی نوپا (کاربرمدیر)

حال چرا کاربر مدیر: بعد از آموزش کامل مرحله اول که تغریبا همه سطوح باید آن را بگذرانند و کاربا وبلاگ،تولیدمحتوا، و شبکه های اجتماعی را به خوبی فرا بگیرند.کاربر معمولی به مدیر یک کسب و کار اینترنتی مبدل می شود و این مهم ترین قدم برای ایجاد کسب و کار حرفه ای آنلاین است.حال نوبت بکارگیری ابزارهای جدید است که محصولات و خدمات بهتر دیده شود.استفاده از سایت اینترنتی ،فروشگاه اینترنتی،اپلیکشنهای استارت آپی و تبلیغاتی اینترنتی این تجارت را گسترده خواهد کرد.تجارتی که ممکن است بخش عظیمی از بازار راازآن خود کند. و چقدر لذت بخش است که ما صاحب یک شغل با مزیتهای جهانی شویم.

 

قدرم اول:

طراحی سایت همیشه اولین قدم برای کسب و کارهای اینترنتی حرفه ای است اگر قسد دارید حرفه ای بفروشید از اینجا شروع کنید .نام لاتین و فارسی مناسب  انتخاب کنید. سرور یا هاست مناسب و پرسرعت خریداری کنید.سئو و بهینه سازی سایت خود را به یک شرکت معتربر بسپارید و هزینه برای این کار را نوعی سرمایه گذاری قلمداد کنید.برای سایت خود تبلیغ کنید و همیشه به صورت مستمر و ماهانه بودجه تبلیغاتی درنظر بگیرید .بدون تبلیغ و سئو بازدیدی صورت نمی گیرد. و گام مهم اینکه محتوای مفید و با کیفیت تولید کنید.

 

قدم دوم :

حال که به این نتیجه رسیده اید که سایت شما می تواند درآمدزا باشد نوبت به تبدیل سایت به اپلیکیشن می رسد . این گام مهم باعث بهتر دیده شدن شما برای همه کاربران اینترنت می شود.اپلیکیشن خود را فریاد بزنید. ؟ این به آن معناست که اپلیکیشن خوذ را به خوبی معرفی کنید.یک تیزر جذاب برایش بسازید . محتوای جزاب تبلیغاتی برای معرفی آن تولید کنید و در مارکتهای اپلیکیشن های موبال معرفی کنید.اگر به درستی همه این راه کارها را دنبال کنید درآمد شما قابل تصور نیست.به شرطی که تمامی مراحل گفته شده از یک ایده ناب و بکر بیرون آمده باشد و اهداف کوتاه و بلند مدت ان معین شده باشد.

 

کسب و کار اینترنتی شما آماده است

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم

با آرزوی موفقیت برای کسب و کار اینترنتی شما!

طراحی سایت  |  طراحی اپلیکیشن  |  سئو و بهینه سازی سایت  | دریافت مشاوره و کارشناسی | هاست و سرور

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)
سئو و بهینه سازی اختصاصی وردپرس
چرا سایتم در گوگل دیده نمیشه
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین