نمایش سایت در صفحه اول گوگل

نمایش سایت در صفحه اول گوگل برای تمامی صاحبان مشاغل یک دغدغه بشمار می رود . فلسفه دیده شدن در صفحه اول گوگل فقط متمرکز صاحبان سایتها نمی شود .حتی کسانی که وبلاگ نویس هستند و یا محتوا و محصولات خود را در شبکه های اجنتماعی منتشر می کنند می توانند از این توانمدی عظیم گوگل بهره مند شوند.

 

تکنیکهای جدید ثبت در گوگل

برای دیده شدن لینکها و محتوای سایت ها در گوگل با توجه به تغییر الگوریتم ها و استراتژی های گوگل هرهفته حتی روز به روز تغییرات جدیدی شاهد هستیم . و برای در اوج ماندن می بایست با تمامی ابزارهای گوگل آشنا شویم و در نهایت سایت خود را با آنها تطبیق دهیم. شاید بپرسید چرا گوگل چرا جستجوگرهای دیگر نه؟

 

چرا گوگل چرا جستجوگرهای دیگر نه؟

گوگل در ۱۰ ساله اخیر با توجه به خدماتی که ارائه داده پرطرفدارترین وکاربردی ترین موتورجستجوی جهان بشمار می رود و کاربران علاقه خاصی به این غول نرم افزاری دارند.سایتهای بزرگ برای کسب اعتبار جهانی نیازمند زیرساختها و صرف هزینه های بالایی هستند و گوگل همه این راه ها را پیموده تا در اوج بماند . درواقع این خط مشی را به کاربران خود انتقال داده که برای دیده شدن می بایست هزینه کرد.

 

و اما گوگل وبمستر

گوگل وبمستر ابزرای است که توسط گوگل برای توسعه دهندگان وب ارائه شده . با استفاده از این سرویس گوگل . صاحبان سایت می توانند  به راحتی محتوا و سایت خود را به گوگل معرفی کنند.استفاده از این سرویس به گونه ای رواج داده شده که کمپانی های ساخت سیستم های مدیریت محتوای وب نظیر وردپرس و جوملا با استفاده از افزونه های کاربردی مدیریت بر گوگل وبمستر را در سایت آسانتر ساخته اند.افزونه هایی که نقشه سایت شما را به همراه محتوای بروز شده طبق قوانین گوگل به این موتور جستجو قدرتمند معرفی می کنند.

 

تبلیغات در گوگل چگونه است.

ممکن است شما صاحب سایتی باشید که از عملکرد و بازدیدهای آن راضی نباشید . و شاید از نوع برنامه نویسی آن اطمینان دارید وتنها دغدغه شما دیده شدن در گوگل باشید. در این بخش توضیحی مختصر در این مورد خواهیم داد. گوگل ادسنس و گوگل ادز دو سرویس تبلیغاتی گوگل هستند که شما را قادر می سازند که سایت خود را با توجه به رقابت بین رقبا و تمرکز بر کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل ببینید. اما این مورد به دلیل تحریم های ایالات متحده آمریکا بریا کشور ایران به طور مستقیم امکانپذیر نیست و ارائه این نوع خدمات توسط واسطه های قانونی در ایران قابل انجام خواهد بود برای دیده شدن می توانید یکی از تعرفه های سئو و تبلیغات در گوگل را انتخاب کنید.

 

نمونه کارطراحی سایت شرکتی

پروژه ها و نمونه کارهای اپلیکیشن موبایل

نمونه کارطراحی سایت فروشگاهی

نمونه کاربهینه سازی و سئو ویژه

طراحی سایت و برآورد هزینه

فرم سفارش

۴.۲/۵ - (۱۶ امتیاز)
تبلیغات برای صاحبان سایت
برآورد هزینه طراحی سایت
keyboard_arrow_up
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین