مدیریت شبکه های مجازی-اینستاگرام حرفه ای

مدیریت شبکه های مجازی-اینستاگرام حرفه ای -مدیریت صفحات مجازی – گروهی متشکل از ۳۰۰ ادمین فعال در سراسر کشور با تجربه و تخصص سئو و مدیریت انواع سایت و شبکه های مجازی در خدمت کلیه مشاغل ایران.

مدیریت صفحه چقدر هزینه دارد؟

هزینه های تخمینی تقریبی: مدیریت صفحه پیج اینستاگرام:

 • ✅ مدیریت استاندارد:ماهانه ۵ م تومان. ۱۰ پست ۱۰ استوری اختصاصی و کارشناسی شده.(بقا)
 • ✅ مدیریت سازمانی:ماهانه ۱۰ م تومان. ۲۰ پست ۱۰ استوری اختصاصی و کارشناسی شده.(برندینگ)۱ فیلم اختصاصی، واترمارک تصاویر
 • ✅ مدیریت حرفه ای:ماهانه ۲۰ م تومان. ۳۰ پست ۳۰ استوری اختصاصی و کارشناسی شده. (افزایش محبوبیت) ۳فیلم اختصاصی،واترمارک کلیه پستها
 • ✅ مدیریت شخصی سلبریتی:ماهانه ۳۰ م تومان. ۵۰ پست ۶۰ استوری اختصاصی و کارشناسی شده. (افزایش محبوبیت و برندینگ) ۴فیلم اختصاصی یا معرفی،واترمارک کلیه پستها و تبلیغات در اینستاگرام

در کدام شهرها فعالیت دارید؟

مدیریت شبکه های مجازی محدود به موقعیت مکانی و استان خاصی نیست. و با توجه به نوع تعرفه انتخابی و میزان فعالیت در پروژه متغیر است.کلیه تعرفه ها با کمی تغییر و تخفیف برای دیگر شبکه های مجازی لازم‌الاجراست.

 

آموزش حرفه ای مدیریت اینستاگرام (تجمیلی)

۱. به یک حساب تجاری اینستاگرام بروید

قبل از شروع استفاده از اینستاگرام برای تجارت، باید یک حساب کاربری اینستاگرام برای تجارت ایجاد کنید. این رایگان است و هر کسی می تواند آن را انجام دهد.در اینجا نحوه تغییر اکانت اینستاگرام موجود خود به یک حساب تجاری آورده شده است:

 1. از نمایه خود، روی نماد منوی همبرگر (سه خط) در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
 2. روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید. سپس، به پایین بروید تا منوی نوع حساب و ابزارها را ببینید.
 3. در مرحله بعد، روی Switch to a Profesional Account کلیک کنید تا اکانتی را که وارد آن شده اید به حساب تجاری اینستاگرام تغییر دهید.
 4. روی Continue ضربه بزنید (ممکن است لازم باشد چندین بار روی آن ضربه بزنید، زیرا اینستاگرام ویژگی‌های موجود یک حساب حرفه‌ای را پیش‌نمایش می‌کند).
 5. یک دسته را انتخاب کنید و از نوار لغزنده برای نمایش آن در نمایه خود استفاده کنید، سپس روی Done ضربه بزنید.
 6. Business را انتخاب کنید (مگر اینکه انتخاب Creator برای شما منطقی باشد) و روی Next ضربه بزنید.
 7. از نوار لغزنده برای انتخاب یا حذف ایمیل های تبلیغاتی اینستاگرام برای حساب های حرفه ای استفاده کنید، سپس روی Next ضربه بزنید.
 8. جزئیات تماس مربوطه را اضافه یا ویرایش کنید، سپس از نوار لغزنده استفاده کنید تا انتخاب کنید که آیا اطلاعات تماس خود را در نمایه خود نشان دهید یا خیر، سپس روی Next ضربه بزنید (یا برای رد شدن از این مرحله روی Don’t use my contact info ضربه بزنید).
 9. اگر قصد دارید حساب تجاری اینستاگرام خود را با یک صفحه تجاری فیس بوک متصل کنید، دستورالعمل ها را برای اتصال حساب خود به صفحه فیس بوک خود دنبال کنید. این از نظر فنی اختیاری است، اما برای استفاده از ویژگی‌های خرید اینستاگرام یا اجرای تبلیغات در اینستاگرام ضروری است.
 10. در مرحله بعد، از شما خواسته می شود که ویژگی های اضافی را به حساب خود اضافه کنید، مانند گفتن اهداف خود به اینستاگرام، افزودن جزئیات به مجموعه خود و افزایش مخاطبان. اگر می‌خواهید این را برای بعداً ذخیره کنید، روی X در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید تا این پنجره بسته شود و به نمایه خود بازگردید.

 

۲. اطلاعات کسب و کار را به بیو خود اضافه کنید

با ۱۵۰ کاراکتر یا کمتر، بیو اینستاگرام شما باید برند شما را توصیف کند و صدای برند شما را به نمایش بگذارد. ما یک راهنمای کامل برای ایجاد یک بیوگرافی موثر اینستاگرام برای کسب و کار داریم (کامل با الگوها)، اما در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد که شما را از طریق اصول اولیه راهنمایی می کند:

 

مدیریت اینستاگرام چیست؟

مدیریت اینستاگرام چیست؟ مدیریت اینستاگرام جایی است که به یک آژانس بازاریابی دیجیتال باتجربه مانند CODI اجازه می‌دهید مسئولیت تولید محتوای شما، برنامه زمان‌بندی پست‌ها، گسترش تأثیرگذاران، تبلیغات نمایشی و موارد دیگر را بر عهده بگیرد.

 

اینستاگرام حرفه ای چگونه کار می کند؟

اکانت های حرفه ای در اینستاگرام را می توان روی Business یا Creator تنظیم کرد. اکانت سازنده برای افراد عمومی، تولیدکنندگان محتوا، هنرمندان و اینفلوئنسرها بهترین است، در حالی که حساب تجاری برای کسب و کارهایی که به دنبال رشد و دستیابی به مشتریان هستند، بهترین است.

 

آیا مدیر کسب و کار اینستاگرام وجود دارد؟

اگر صاحب صفحه‌ای هستید که به حساب اینستاگرام کسب و کار شما متصل است، می‌توانید به افراد دیگر اجازه ارسال پست یا تقویت کسب‌وکارتان را بدهید. افراد را به مدیر کسب و کار خود اضافه کنید. اگر از Business Manager برای مدیریت نقش‌های صفحه استفاده می‌کنید، باید نقش‌هایی را در Business Manager اختصاص دهید.

 

پلهای ارتباطی برای مشاوره و خرید

سفارش طراحی سایت  |  پشتیبانی و مشاوره  |  خرید بسته های پیشنهادی

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

طراحی فروشگاه اینترنتی

شماره های تماس جهت مشاوره

۰۹۰۱۰۷۹۱۰۰۵  |  ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰  |  ۰۹۱۸۵۰۰۱۹۵۰  |  ۰۹۱۳۶۶۰۹۰۸۸

 

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)
سئو و بهینه سازی محتوای سایت
دعاهای مجرب ادای قرض و فراوانی رزق و روزی
keyboard_arrow_up
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین