طراحی سایت و اپلیکیشن همدان

 طراحی سایت و اپلیکیشن همدان -واژه ای است پرکاربرد در شهر همدان خوشبختانه شاهد جستجوی بی امان این نوع کلمات در اینترنت هستیم و این می تواند نشانگر روند روبه رشد توسعه کسب و کارهای سنتی باشد.که جای بس امید و سرفرازی است.خواهشمندیم در این راستا قبل از مشاوره و انتخاب تعرفه هامختصری در این باره اطلاعات کسب نمائید .

 

 

طراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت فوق پیشرفته مستلزم داشتن ابزار و دانش روز متناسب با کسب و کاراست ، امروزه مشتریان ما برای سراحی سایت بهترینها را انتظار دارند. شاید از نظر مشتریان ما بهترین یعنی زیباترین،پرسرعت ترین،یا شاید هم پرمحتواترین اما از نظر ما علاوه بر همین شاخص ها سایت خوب و همه چیز تمام یعنی سایت بهینه شده ،زیبا به همراه پشتیبانی لحظه به لحظه . با سرویس ایران تمامی آرزوهایتان تحقق میابد.

 
 
 
 

هزینه طراحی سایت چقدر است

همانطور که در صفحه تعرفه های سایت اعلام شده هزینه های خدمات ما به صورت تقریبی ارائه شده است و در شرایط و موقعیت های مختلف متفاوت می باشد.به عنوان مثال سایتی که فقط چند آیتم دارد و محتوای زیادی برای آن تولید نشده کمترین زمان را به خود اختصاص می دهد ولی سایتی که مطالب و محتوای بروز دارد و هر روزه بروزرسانی می شودو نقطه تمرکز آن روی سلیقه مخاطبان است لازم است هم زمان بیشتری صرف آن شود و هم محتوای بیشتری برای آن تولید شود پس با در نظر گرفتن این موضوعات میتوان گفت هزینه ها به صورت تقریبی اعلام میگردد. برای استعلام قیمت به صفحه تعرفه ها مراجعه نمائید.
 
 
 
 
 

سئو وبهینه سازی سایت

همانندساختمان تمام عیار زیبا و بزرگی که در میان یک بیابان بی آب و علف ساخته شده سایت بدون سئو همین مفهوم را دارد از نظر بنده سئو ۸۰% کار است و متریال و ایده و طراحی تنها ۲۰% کار اگر بخواهیم از قانون ۸۰-۲۰ استفاده کنیم بدون نتیجه گیری تصمیم میگیریم.

 
 
 

تبلیغات مفید و هدفمند

اگر در اینترنت به دنبال تبلیغات مهم و کارآمد بگردیم از هر طرفی که بگردیم باز هم به گوگل می رسیم . تبلیغات در گوگل برای همه سایتها حداقل یک کمپین مورد نیاز است . تبلیغات در گوگل باعث می شود جدااز دیده شدن تمامی جوانب کار خود را به خوبی بسنجیم بعد از یک بار تبلیغ در گوگل .متوجه آثار با ارزشمند آن خواهید شد.

 

 

 

برای طراحی یک سایت تمام عیار به چه نکاتی توجه کنیم

 

  1. طرح و ایده منحصربفرد.
  2. انتخاب یک طرح و رنگ سازمانی مناسب.
  3. انتخاب و تولید یک محتوای قوی و کاربردی.
  4. انتخاب آیتم های اصلی مورد نیاز کاربر.
  5. پلتفرم و برنامه نویسی مناسب.
  6. انتخاب یک سرور یا هاست مناسب.
  7. به کارگیری چندین دامنه مرتبط و مناسب.
  8. انتخاب یک تیم قوی برای سئو و بهینه سازی.
  9. انتخاب یک هسته نرم افزاری قابل ویرایش و ارتقاء.
  10. تعیین کمپین و بودجه ماهانه منظم برای تبلیغات سایت.

 

 

 

پلهای ارتباطی برای مشاوره و خرید

سفارش طراحی سایت  |  پشتیبانی و مشاوره  |  خرید بسته های پیشنهادی

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

شماره های تماس جهت مشاوره

۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹  |  ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰  |  ۰۹۱۸۵۰۰۱۹۵۰  |  ۰۹۱۱۳۴۰۶۹۷۶

۵/۵ - (۸۲ امتیاز)
چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم
چرا سایتم در گوگل دیده نمیشه
categoryدسته:
اخبار عمومیاستارت آپطراحی سایتفروشگاه اینترنتیفناوری اطلاعاتهمدان
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین