افزونه سرعت بخشیدن به وردپرس

افزونه قدرتمند روکت یا Wp Rocket یک افزونه وردپرس متمرکز بر سئو و کاهش حجم فایلهای رسانه ای و سیستمیک نظیر Css,Java,png,jpeg  که در این پست به عنوان آخرین نسخه فارسی و بدون لایسنس و پریمیوم(ویژه) ارائه شده است. قبل از توضیح در مورد افزونه بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پس از نصب و راه اندازی این افزونه شاهد افزایش شگفت انگیزی خواهید بود.

افزونه سرعت بخشیدن به وردپرس

قبل از مطالعه ودانلود افزونه یک بار سایت خود را توسط این سایت تست کنید و رتبه بندی سایت خود را بسنجید: GtMetRix

افزونه چند کاره Wp-Rocket

افزونه wp rocket یک افزونه چند کاره قدرتمند و بسار مهم برای وردپرس بشمار میرود و برای توسعه و سئو سازی وردپرس بسیار ضروری است . این افزونه در نسخه ویژه مجانی نیست ما این افزونه را به بسته نامحدود تبدیل کردیم . به گونه ای که پس از نصب به تمامی قسمتها و تنظیمات افزونه دسترسی کامل دارید و قادر خواهید بود سایت وردپرس سریع و قدرتمند خود را پیاده سازی کنید.

 

 

[av_buttonrow alignment=’center’ button_spacing=’5′ button_spacing_unit=’px’ av_uid=’av-fx18zgv’ admin_preview_bg=”] [av_buttonrow_item label=’اصلاعات بیشتر’ link=’product,217683′ link_target=” size=’small’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’4′ font=’entypo-fontello’ color=’red’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-9xvfj7z’] [av_buttonrow_item label=’دریافت افزونه’ link=’product,217683′ link_target=” size=’small’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’4′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-8ttfo27′] [/av_buttonrow]

 

افزونه سرعت بخشیدن به وردپرس

سئو و بهینه سازی سایت

نمایش تبلیغات در صفحه اول گوگل

 

فهرست
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید info@serviceiran.com

× گفتگو انلاین