فروش عالی مستلزم سئو عالی

این مقاله بر اساس یک اتفاق منتشر شده که لازم دیدم به عنوان ثبت یک تجربه خوب به اشتراک بگذارم . یکی از سایتهایی که بنده از سال ۱۳۸۶ مدیریت می کردم و متاسفانه هیچ جوابی نمی گرفتم باعث شد بعد از عدم موفقیت و تست ۱۰ ایده در سایت تغییر نگرش بدم و یک ایده خوب رو پیاده سازی کنم.

فروش عالی مستلزم سئو عالی

 

از اینجا شروع شد.

سایتی که تقریبآ شکست خورده بود و بدون برنامه مدیریت شده بود . اینبار از صفر طراحی و برنامه نویسی شد و سعی کردم در مورداین ایده خوب تحقیق کنم و مشابه ایده های قبلی عمل نکنم . ابتدا یک موضوع مشخص رو انتخاب کردم که با محصولات و خدمات من همسو بود و مطمعن بودم جواب می گیره. بعد این مورد رو در حد یک ایده کوچک با دوستانم مطرح کردم . جوابیه ای که شنیدم .مثبت و منفی بود ولی برای من نتیجه بخش .

 

 

قدم دوم تجربه

واقعیتش اینه که هزینه ها و شکستهایی که این چند سال متحمل شدم اینجا نتیجه داد و برام شده بود یک کتاب پر از تجربه های طلایی. اینبار برعکس سالهای قبل بدون عجله و با تحقیق و بررسی فرآوان شروع کردم . ابتدا لیستی تهیه کردم که از بن و پایه ساختار خوبی رو مشخص کرده باشم . و همین هم شد…

 

 

مهم نبود ولی بسیار مهم شد

مبحثی که در مورد ایده طراحی سایت جدیدم داشتم در طی این چند سال به خاطر بی اهمیتی به مسئله سئو و تبلیغات شکست می خورد و به همین دلیل سنگ بنای اول این سایت رو بر پایه تولید محتوای خوب و حساب شده و تبلیغات و سئو گذاشتم و پس از سپری شدن یک ماه شبانه روزجواب خوبی گرفتم. جالبه بدونید این سایت در حال حاضر رنکینگ تک رقمی السکا و گوگل رو داره و فکر می کنم با همین برنامه ریزی سالهای متمادی در این درجه باقی خواهد ماند.

 

 

همین شد که می خواستم

حالااز هزینه های سئو و تبلیغات حراسی ندارم و مطمعنم نه تنها تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه است. یکی از رموز این کار رمز ۱ به ۱۰۰ که برای من یک قانون طلایی شده . به این معنا که یک تومان هزینه تبلیغات و سئو کن و صد تومان سود ببر.و این مسئله برای من کاملا قابل لمس است.

 

 

فروش عالی مستلزم سئو عالی

دلیل انتخاب این عنوان برای مقاله این بود که تمامی این تجربه در عرض ۵ ماه اتفاق افتاد و فروش تقریبی ۱۴ عدد فروش در روز به ۱۰۰۰۰۰ عدد فروش در روز رسیده و خدا رو شکر هر روز داره بیشتر می شه . بهتره بدونید با این طرز تفکر حالا دیگه تنها نیستم شش ماهی هست که حدود ۱۹ نفر دیگه در کنار من مشغول به فعالیت هستند. شما هم همین حالا اقدام کنید.

 

برای مشاوره سئو و تبلیغات هدف در گوگل و جستجوگرهای قدرتمند با کارشناسان ما در تماس باشید

 

نوشته: حسین اقلیمیا

سفارش تبلیغات در گوگل

همین مطلب در گوگل

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت سازمانی

سفارش طراحی فروشگاه

سفارش سئو  بهینه سازی سایت

 

 

۴.۵/۵ - (۲۴ امتیاز)
تاریخچه فروشگاه های اینترنتی در ایران
تکنیک های فروش در بازاریابی
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین