طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو – موفقیت های امروزی سایتهایی چون دیجی کالا و بامیلو برای همه جهان محرز شده و همین مسئله باعث شده همه به دنبال چنین کسب و کارهایی هستند و یا اینکه قسد دارند کسب و کار خود را به این روشها توسعه دهند  . ایده پردازی و هدفدی بخشی از برنامه ریزی روزانه همه اقشار جامعه شده است.

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

 

چرا دیجی کالا،دیوار،بامیلو،شیپور،آمازون

کمتر کسی حاضراست به سرمایه گذاری و پیگیری ایده های شکست خورده و بدون برنامه ریزی ،سایتهایی که اخیرآ شاهد موفقیت های آنها هستیم به دلیل شناخت کامل اوضاع و شرایط اقتصادی جامعه و سنجیدن زمان بموقع استارد پروژه جهانی شده اند. ایجاد کنندگان اولیه این نوع کسب و کارها شاید قدرتمند ترین ریسک کنندگان تاریخ هستند واین نشان می دهد قدرت از آن ایجاد کنندگان ایده می باشد.با قبول تمامی ضرر و زیانها،مشکلات و ریسکها..

 

 

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

 

آمازون اولین استارت آپ موفق جهان

ماجرا از اینجا شروع شد. آمازون شروع یک استارت آپ جهانی را کلید زد . موفقیت آمازون نتیجه ایده و زمان عرضه مناسب بود ، در آن زمان دنیا نیازمند چنین پروژه ای بود. جامعه به خوبی آن را پذیرفت ، در آمازون علاوه برنیاز جامعه نیاز فردی مورد بررسی قرار گرفت و نکته به نکته مورد تحلیل قرارگرفت. و حال پس از گذشت حدود ۱۹ سال همچنان برترین سایت و استارت آپ دنیا به شمار میرود . البته ایبی هم از همان سالها رقیب بی نظیر امازون بوده و هست.

 

 

 

سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن دی جی کالا

لذت داشتن یک کسب و کار هوشمند و امروزی که همه امکانات رو داشته باشه و پشتیبانی کنه محقق شد . کافیست در بخش تماس با ما یا سفارش آنلاین متناسب با کسب و کار خودتون اپلیکیشن و سایت خودتونو با امکانات دیجی کالا و شاید بیشتر کمتر از ۱۰ روز تحویل بگیرید با ما در تماس باشید.

 

 

 

قبل از هر کاری با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰
۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۵/۵ - (۲۱ امتیاز)
طراحی سایت اسدآباد
رفع خطای ۵۰۳ Service Unavailable در وردپرس
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین