طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو – موفقیت های امروزی سایتهایی چون دیجی کالا و بامیلو برای همه جهان محرز شده و همین مسئله باعث شده همه به دنبال چنین کسب و کارهایی هستند و یا اینکه قسد دارند کسب و کار خود را به این روشها توسعه دهند  . ایده پردازی و هدفدی بخشی از برنامه ریزی روزانه همه اقشار جامعه شده است.

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

 

چرا دیجی کالا،دیوار،بامیلو،شیپور،آمازون

کمتر کسی حاضراست به سرمایه گذاری و پیگیری ایده های شکست خورده و بدون برنامه ریزی ،سایتهایی که اخیرآ شاهد موفقیت های آنها هستیم به دلیل شناخت کامل اوضاع و شرایط اقتصادی جامعه و سنجیدن زمان بموقع استارد پروژه جهانی شده اند. ایجاد کنندگان اولیه این نوع کسب و کارها شاید قدرتمند ترین ریسک کنندگان تاریخ هستند واین نشان می دهد قدرت از آن ایجاد کنندگان ایده می باشد.با قبول تمامی ضرر و زیانها،مشکلات و ریسکها..

 

 

طراحی سایت شبیه دیجی کالاوبامیلو

 

آمازون اولین استارت آپ موفق جهان

ماجرا از اینجا شروع شد. آمازون شروع یک استارت آپ جهانی را کلید زد . موفقیت آمازون نتیجه ایده و زمان عرضه مناسب بود ، در آن زمان دنیا نیازمند چنین پروژه ای بود. جامعه به خوبی آن را پذیرفت ، در آمازون علاوه برنیاز جامعه نیاز فردی مورد بررسی قرار گرفت و نکته به نکته مورد تحلیل قرارگرفت. و حال پس از گذشت حدود ۱۹ سال همچنان برترین سایت و استارت آپ دنیا به شمار میرود . البته ایبی هم از همان سالها رقیب بی نظیر امازون بوده و هست.

 

 

 

سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن دی جی کالا

لذت داشتن یک کسب و کار هوشمند و امروزی که همه امکانات رو داشته باشه و پشتیبانی کنه محقق شد . کافیست در بخش تماس با ما یا سفارش آنلاین متناسب با کسب و کار خودتون اپلیکیشن و سایت خودتونو با امکانات دیجی کالا و شاید بیشتر کمتر از ۱۰ روز تحویل بگیرید با ما در تماس باشید.

 

 

 

قبل از هر کاری با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰
۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت اسدآباد
شرکت نرم افزاری در همدان
فهرست
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین