طراحی سایت آماده در همدان

طراحی سایت آماده در همدان – همدان درست است شهری قدیمی با بافت فرسوده است ولی مردمانش بسیار بروز هستند  ، زمانی گفته میشد مردم همدان در برابر تکنولوژی های جدید مقاومت نشان می دهند و کسب و کارهای جدید در این نقطه جغرافیایی هیچ وقت رشد نمیکند. ولی این نکته را درنظر داشت باشیدکه باور اینکه تکنولوژی های روز دنیا باعث ترقی شده و در آیند خواهد شد در همدان و هگمتانه به یک باور قلبی مبدل شده است .

 

چرا سایت آماده

قبل از هر چیز لازم است اطلاعاتی در باره سایتهای آماده کسب کنیم، سایت های آماده از قبل توسط گروه های برنامه نویسی ساخته شده اند و به منظور تسریع در راه اندازی کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند. اما درکنار محاسن معایبی هم دارند. که می توان به مشلات امنیتی و عدم خوانایی کدها درموتورهای جستجو در این گونه سایتها نام برد و تنها محاسن آن راه اندازی سریع و قیمت مناسب آن است.

 

 

قیمت سایتهای آماده

همانطور که اشاره شد سایت های آماده قیمت های پایینی نسبت به سایت های سفارشی دارند . و به دلیل استفاده از هسته پیش ساخته شده و هاست ارزان ، قیمتی ما بین ۱۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون توان دارد . ولی باید درنظر داشت اگر به دنبال سایتی ارزان قیمت هستید بهتر است سایتی سفارشی با درنظر داشتن بودجه اولیه سفارش دهید که در آینده قابلیتهای ارتقاء و بروزرسانی را داشته باشد.که حدود قیمت این گونه سایتها بین ۱٫۵ تا۳٫۵ میلیون تومان می باشد.

 

 

 

نمونه سایتهای موفق همدانی

 1. www.serviceiran.com
 2. www.e-tabligh.ir
 3. www.myc.ir
 4. www.2mc.ir
 5. www.ahmadplast.ir
 6. www.hamedanhaji.ir
 7. www.hamedanmine.com
 8. www.arkaboresh.com
 9. www.ajorabad.com
 10. www.snaft.ir
 11. www.raisiniran.ir
 12. www.alvandbahar.ir

 

 

 

همدان یا همه دانا

همدان یا همه دانا – نام همدان برگرفته از جمله یا کلماتی چون همه و دانا می باشد . وبه راحتی میتوان به معنای جملگی این دو کلمه یا نام پی برد یعنی مردمانی دانا . همدانیها مردمانی دانا و فهیم هستند و شاید یکی از دلایل مقاومت در برابر پذیرفت راه کارها و تکنولوژی های روز را همان درک بالای این قشر دانست. همدانی اگر به صورت روشن تکنولوژی را بشناسد یکی از طرفداران پروپاقرص تکنولوژی های روز بحساب می آید.

 

 

 

 

۵/۵ - (۱۷ امتیاز)
گوگل ادسنس Google Adsense چیست؟
طراحی سایت به همراه سئو
categoryدسته:
بازاریابیطراحی سایتملایرهمدان
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین