طراحی سایت آماده در همدان

طراحی سایت آماده در همدان – همدان درست است شهری قدیمی با بافت فرسوده است ولی مردمانش بسیار بروز هستند  ، زمانی گفته میشد مردم همدان در برابر تکنولوژی های جدید مقاومت نشان می دهند و کسب و کارهای جدید در این نقطه جغرافیایی هیچ وقت رشد نمیکند. ولی این نکته را درنظر داشت باشیدکه باور اینکه تکنولوژی های روز دنیا باعث ترقی شده و در آیند خواهد شد در همدان و هگمتانه به یک باور قلبی مبدل شده است .

 

چرا سایت آماده

قبل از هر چیز لازم است اطلاعاتی در باره سایتهای آماده کسب کنیم، سایت های آماده از قبل توسط گروه های برنامه نویسی ساخته شده اند و به منظور تسریع در راه اندازی کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند. اما درکنار محاسن معایبی هم دارند. که می توان به مشلات امنیتی و عدم خوانایی کدها درموتورهای جستجو در این گونه سایتها نام برد و تنها محاسن آن راه اندازی سریع و قیمت مناسب آن است.

 

 

قیمت سایتهای آماده

همانطور که اشاره شد سایت های آماده قیمت های پایینی نسبت به سایت های سفارشی دارند . و به دلیل استفاده از هسته پیش ساخته شده و هاست ارزان ، قیمتی ما بین ۱۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون توان دارد . ولی باید درنظر داشت اگر به دنبال سایتی ارزان قیمت هستید بهتر است سایتی سفارشی با درنظر داشتن بودجه اولیه سفارش دهید که در آینده قابلیتهای ارتقاء و بروزرسانی را داشته باشد.که حدود قیمت این گونه سایتها بین ۱٫۵ تا۳٫۵ میلیون تومان می باشد.

 

 

 

نمونه سایتهای موفق همدانی

 1. www.serviceiran.com
 2. www.e-tabligh.ir
 3. www.myc.ir
 4. www.2mc.ir
 5. www.ahmadplast.ir
 6. www.hamedanhaji.ir
 7. www.hamedanmine.com
 8. www.arkaboresh.com
 9. www.ajorabad.com
 10. www.snaft.ir
 11. www.raisiniran.ir
 12. www.alvandbahar.ir

 

 

 

همدان یا همه دانا

همدان یا همه دانا – نام همدان برگرفته از جمله یا کلماتی چون همه و دانا می باشد . وبه راحتی میتوان به معنای جملگی این دو کلمه یا نام پی برد یعنی مردمانی دانا . همدانیها مردمانی دانا و فهیم هستند و شاید یکی از دلایل مقاومت در برابر پذیرفت راه کارها و تکنولوژی های روز را همان درک بالای این قشر دانست. همدانی اگر به صورت روشن تکنولوژی را بشناسد یکی از طرفداران پروپاقرص تکنولوژی های روز بحساب می آید.

 

 

 

 

گوگل ادسنس Google Adsense چیست؟
طراحی سایت به همراه سئو
دسته:
بازاریابیطراحی سایتملایرهمدان
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
فهرست
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین