سایت۵۰۰ هزار تومانی یا۵۰۰ میلیونی

سایت۵۰۰ هزار تومانی یا۵۰۰ میلیونی – مشتریان سایت و یا صاحبین مشاغل با معیارهای مختلفی برای راه اندازی سایت کسب و کار خود تصمیم می گیرند . عنوان سایت۵۰۰ هزار تومانی یا۵۰۰ میلیونی به این دلیل برای این مقاله در نظر گرفته شد. که دو معیار اصلی انتخاب و سفارش طراحی سایت یعنی هزینه و کارایی مشخص مشخص و بررسی شود. مهمترین معیاری که در اکثر انتخابها مد نظر قرار میگیرد هزینه های کلی یک پروژه وب می باشد.

 

 

طراحی سایت های ارزان یا به قول معروف ۵۰۰ هزار تومان

با توجه به اعمال هزینه های بالا بعد از بالا رفتن نرخ ارز و همچنین با توجه به نیازاقشار مختلف جامعه به کسب و کارهای نوین شرکتهای ارائه دهنده تمرکز خود را روی ارائه خدمات ارزان قیمت گذاشته اند و تبلیغات عظیمی تحت عنوانهای مختلف نظیر طراحی سایت دانشجویی ، طراحی سایت از ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان ، و عناوینی شبیه این در دنیای اینترنت منتشر نمودند و همین مطلب باعث شد سایتهای بی کیفیت و کپی شده و حتی هک شده شروع به فعالیت کنند.البته در میان این عناوین تبلیغاتی شرکتهای انگشت شماری هم وجود دارند که با هزینه های کم خدمات خود را ارائه می دهند ولی لازم است با توجه ب هزینه های لازم کمی بیشتر در این مورد بررسی کنیم.

 

 

سایت500 هزار تومانی یا500 میلیونی
سایت۵۰۰ هزار تومانی یا۵۰۰ میلیونی

 

 

نقش امکانات و آیتم ها در قیمت گزاری سایت

بازهم نیاز است کمی به عقب برگردیم . (( معیارها )) . معیارها ، آیتم ها،سفارشی سازی ها ، صفحات اختصاصی ، امکانات نوین ، نوع برنامه نویسی ، وب سرویس ها ،سرور یا هاست مناسب ، انتخاب نامهای مناسب ، انتخاب تیم حرفه ای برای راه اندازی و سئو . همه و همه برای موفقیت و گران شدن هزینه یک سایت نقش دارند. ممکن است یک سایت ۵۰۰ هزار تومانی از نظر امکانات شبیه یک سایت ۵۰۰ میلیون تومانی باشد ولی در ساختار و برنامه ریزی و دو راندیشی و حتی ایده اولیه قطعآ متفاوت می باشد.

 

 

 

 

چرا برخی سایتها با هزینه بالا طراحی می شوند

با توجه به طرح سناریو و خواسته های مشتریان و صاحبین کسب و کار مشخص می شود که چه نوع سایت با چه امکاناتی برای این ایده مناسب است . انتخاب یک نوع سایت می تواند در درجه های A,B,C,D,E,F باشد اما فقط سایتهای AوB برای موتورهای جستجو اهمیت دارند.سایتهایی با امتیار و درجه Aو B مسلمآ تمامی استانداردهای لازم را کسب نموده است. سایتهایی که ارزان قیمت طراحی می شوند هیچ کدام از این امتیازات را دنبال نمی کنند و صرفا فقط به دنبال داشتن یک سایت استارت کار خود را می زنند. در واقع هدفمند عمل نمی کنند.نتیجه برایشان مهم نیست.

 

 

 

 

چرا باید سایت گران بخرم

در این دهکده جهانی مهم ترین فرآیندی که در حال حاظر مورد اهمیت همه کسب و کارها است اثربخشی ابزارهای تجاری است به گونه ای که اگر از ابزاری برای تبلیغات استفاده می کنیم باید اثر بخشی کافی برای متقاعد کردن مخاطبین هدف داشته باشد . اگر طراحی سایتی تمامی معیارها و استانداردها را دنبال کند مطمعنا با توجه به قانون ۸۰٫۲۰ از هر ۲۰ هزار تومان هزینه ای که می کنید ۸۰ تومان درآمد کسب خواهید کرد و شما با اعتماد به نفس بیشتری برای ایده خود وقت می گذارید و حتی هزینه می کنید.

 

 

 

 

چگونه به شرکت اطمینان کنم

شرکتهای طراحی سایت و نرم افزار برای احراز هویت توسط سازمانهای نظارتی مختلف گزینش می شوند . نمادهایی که تحت عنوان های مختلف نظیر: نماد اعتماد ، یا نشان ثبت دیجیتال و سایر مجوزها با توجه به قابلیتها و پتانسیلها قابلیت دریافت دارند . نمادها مجوزهای اینترنتی هستند که توسط سازمانهای مربوطه بعد از خروجی موارد لازم از فیلتر سازمانی آنها به شرکتها اعطا می گردد و ثبت شکایت و حتی تشکر از خدمات شرکت توسط لینکهای آنلاین در سایت شرکت قابل پیگیری کاربران می باشد .این نماد ها به طور معمول در پایین صفحات سایتها قابل مشاهده است.

 

 

پیشنهاد سرویس ایران

سرویس ایران به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت ارائه دهنده خدمات نرمافزاری و توسعه تجارت الکترونیک اعلام می دارد تمامی خدمات صفر تا صد پروژه های نرم افزاری نظیر : طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات هدفمند گوگل ، بسته های مارکتینگ پلن تجاری ، سئو براساس محتوا در سایتها و شبکه های مجازی ،را بعد از دریافت سناریو و تحلیل کامل پروژه هم از نظر هزینه و کارایی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسان در قالب یک مشاوره کارشناسی به صورت یک خروجی پرمحتوا و کاربردی به منظور ایجاد پروژه هدفمند پیاده سازی نماید.

 

 

 

سایت۵۰۰ هزار تومانی یا۵۰۰ میلیونی

 

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
سورس تاکسی اینترنتی آندرویداسنپ والوپیک
اولیتهای طراحی سایت کارآمد
categoryدسته:
استارت آپسئوطراحی سایتفروشگاه اینترنتیفناوری اطلاعاتگوگل
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین