شرایط فروش جدیدایران خودرو وسایپا

ثبت نام ایران خودروو سایپا همدان

ثبت نام ایران خودروو سایپا همدان – شرایط فروش جدیدایران خودرو وسایپا – بعد از تغییر ماهیت سامانه های ثبت نام و فروش اینترنتی خودروسازان و نوسانات قیمت در بازار دو خودروساز ایرانی برنامه های فروش اینترنتی خود را هفته به هفته در سامانه های اختصاصی خود منتشر می کنند . که با کمک نمایندگان فروش ویا افراد قابل اطمینان این ثبت نام برای عموم امکانپذیر شده است . در این اعلانیه آخرین شرایط فروش به اطلاع همشهریان همدانی میرسد. ثبت نام ایران خودرو و سایپا همدان

 

+طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا ۴اسفند ۹۸

 

شرایط فروش

گروه سایپا محصولات خود را با توجه به نیاز بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگیها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات مورد نظر بپردازند. روشهای فروش تحت قالب فروش فوری و یا روشهای اعتباری ، لیزینگ و … طراحی و عرضه می گردند.

 

مرحله جدید فروش اینترنتی سایپا، از روز سه شنبه -۶ اسفند- راس ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و ثبت نام از مشتریان نیز تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. این مرحله از فروش سایپا، از نوع «پیش فروش» بوده و مشتریان، امکان ثبت نام برای انواع محصولات سایپا ازجمله تیبا آپشنال، ساینا آپشنال و سایپا ۱۵۱ آپشنال را دارند.

فایل بخشنامه

+شرایط پیش فروش محصولات سایپا ۶ اردیبهشت ۹۹

 

 

در این اطلاعیه آمده است .شرایط پیش فروش نقدی شرکت خودروساز سایپا ۶ اردیبهشت ۹۹ راس ساعت ۱۱ تا زمان تکمیل ضرفیت که بعد از تکمیل ضرفیت شرایط ماه های بعدی در سایت فعال می گردد.

فایل بخشنامه اول

فایل بخشنامه دوم

+طرح مشارکت در تولید محصولات ایران خودرو ۴اسفند ۹۸

 

در این اطلاعیه آمده است .طرح مشارکت در تولید محصولات ایرانخودرو راس ساعت ۹ صبح در مورخ ۴ اسفند ماه ۹۸ شروع و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .که به موجب این طرح شرایط و برنامه فروش و نرخ سود مشارکت در جداول زیر معرفی شده است .

فایل بخشنامه

+طرح مشارکت در تولید محصولات ایران خودرو ۷اسفند ۹۸

 

 

در این اطلاعیه آمده است .طرح مشارکت در تولید محصولات ایرانخودرو راس ساعت ۱۱ صبح در مورخ ۷ اسفند ماه ۹۸ شروع و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .که به موجب این طرح شرایط و برنامه فروش و نرخ سود مشارکت در جداول زیر معرفی شده است .

فایل بخشنامه

+شرایط جدید پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرو ۹۹/۲/۲۲

 

 

در این اطلاعیه آمده است .طرح مشارکت در تولید محصولات ایرانخودرو راس ساعت ۱۱ صبح در مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۹ شروع و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .که به موجب این طرح شرایط و برنامه فروش و نرخ سود مشارکت در جداول زیر معرفی شده است .

فایل بخشنامه

+شرایط فوق العاده به روش اعتباری محصولات ایران خودرو ۹۹/۳/۴

 

مشاهده شرایط جدید

 

 

در این اطلاعیه آمده است .طرح مشارکت در تولید محصولات ایرانخودرو راس ساعت ۱۱ صبح در مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۹ شروع و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .که به موجب این طرح شرایط و برنامه فروش و نرخ سود مشارکت در جداول زیر معرفی شده است .

فایل بخشنامه

+شرایط جدید پیش‌فروش خودرو اعلام شد / فروش ۲۵۰۰۰ خودرو در تعطیلات عید فطر ۹۹/۰۳/۰۴

 

سرپرست وزارت صنعت با اشاره به شرایط جدید در پیش فروش خودرو گفت: فروش ویژه ۲۵ هزار دستگاه خودرو در ایام عید سعید فطر، شامل ۱۵ هزار دستگاه خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو و ۱۰ هزار دستگاه خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا است.

ه گزارش تجارت‌نیوز، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با تشریح ضوابط فروش ۲۵ هزار دستگاه خودرو در روز عید سعید فطر گفت: شرایط خاصی در ضوابط فروش و اولویت‌های تحویل در نظر گرفته شده تا بتوان خودرو را تنها به مصرف‌کنندگان واقعی فروخت و تقاضای کاذب را حذف کرد.

وی با اشاره به سیاست‌های ابلاغی رئیس جمهور به وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر ساماندهی بازار خودرو گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای اجرای سیاست‌های دولت، برنامه‌ریزی‌های منسجمی را برای ساماندهی بازار خودرو طراحی کرده که محور اصلی آن افزایش تولید به منظور پاسخگویی بهینه به تقاضای موجود در بازار است، اما در کنار آن، با مجموعه سیاست‌های تعریف شده، نظارت کافی صورت خواهد گرفت تا علاوه بر ساماندهی موضوع ثبت‌نام فروش و تحویل، زمینه برای عرضه مستقیم محصولات به مصرف‌کنندگان واقعی و حذف تقاضای کاذب از بازار خودرو نیز فراهم شود.

مدرس خیابانی بیان کرد: بر اساس سیاست گذاری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی به عمل آمده با خودروسازان، فروش ویژه ۲۵ هزار دستگاه خودرو شامل ۱۵ هزار دستگاه خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو و ۱۰ هزار دستگاه خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا، در ایام عید سعید فطر انجام می‌شود.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در این دوره از فروش‌های خودروسازان، شروط محکمی برای ثبت‌نام کنندگان در نظر گرفته شده که بر اساس آن، ثبت‌نام کنندگان علاوه بر شرایط اختصاصی، نباید ظرف ۳۶ ماه گذشته هیچ‌گونه خودرویی خریداری کرده و پلاک فعال به نام خود داشته باشند.

وی با تاکید بر سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر حذف دلالان از بازار خودرو و توجه ویژه نسبت به فروش خودرو به مصرف‌کنندگان واقعی تصریح کرد: پیش‌ ثبت‌نام و به روز آوری اطلاعات از روز یکشنبه ۴ خردادماه به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و در نهایت ثبت نام قطعی از طریق سایت فروش خودروسازان به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، ضمن اینکه شرایط سخت‌گیرانه‌ای در ضوابط فروش و اولویت‌های تحویل در نظر گرفته شده تا بتوان خودرو را تنها به مصرف‌کنندگان واقعی فروخت.

مدرس خیابانی با بیان اینکه مراحل قرعه کشی با حضور مراجع نظارتی توسط خودروسازان صورت خواهد گرفت و اسامی منتخبان در این فرآیند نیز به صورت رسمی منتشر خواهد شد، گفت: ضوابط فروش به گونه‌ای تعیین شده که به هیچ عنوان خریدار خودرو، حق فروش وکالتی را نداشته و خودروی فروخته شده نیز قابل صلح به دیگران نیست.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: این در حالی است که اگر در هر یک از مراحل فروش، تکمیل وجه، تحویل خودرو و حتی هر بازه زمانی پس از تحویل خودرو مشخص شود که خریدار از ضوابط تعریف شده عدول کرده و سیستم‌های نظارتی تخلفات را کشف نمایند، علاوه بر اینکه امتیاز خودرو از وی سلب خواهد شد، خودروی وی توقیف شده و مطابق با قانون با آن برخورد خواهد شد.

وی اظهار کرد: هیچ گونه محدودیتی در ثبت نام بر اساس ضوابط وجود ندارد و مردم نگران نباشند، چراکه در یک هفته مهلت تعیین شده و می‌توانند در مهلت مقرر، برای ثبت نام مراجعه کنند، اما تقدم یا تاخر ثبت‌نام هیچگونه تاثیری در فرآیند قرعه‌کشی نخواهد داشت. به این معنا که تحویل خودرو بر اساس قرعه‌کشی تصادفی و سایر ضوابطی خواهد بود که کمیته خودرو تعیین خواهد کرد.

مدرس خیابانی گفت: ۷ محصول سایپا و ۴ محصول ایران خودرو در این فروش عرضه می‌شوند، ضمن اینکه سند در رهن کارخانه باقی خواهد ماند و در عین حال، فروش وکالتی خودرو نیز متوقف خواهد شد که به این منظور، هماهنگی‌های لازم با قوه قضاییه، دادستانی کل کشور و سازمان ثبت اسناد صورت خواهد پذیرفت.

وی اظهار کرد: در عین حال، هر خودروی صفر کیلومتری که در فرآیند فروش تحویل مشتری می‌شود، حداکثر باید ظرف مدت سه ماه برای استفاده از گارانتی به خودروسازان مراجعه کند، در غیر این صورت خودرو مصداق احتکار محسوب شده و برخوردهای قانونی با آن صورت می‌گیرد.
مدرس خیابانی گفت: ممکن است وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراحل بعدی، اولویت‌بندی‌هایی را نیز برای تحویل خودرو در نظر گیرد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: علاوه بر ضوابط فروش که به صورت شفاف در زمان ثبت‌نام بر روی سایت خودروسازان درج شده و متقاضی باید در هر یک از مراحل، ضوابط در نظر گرفته شده برای فروش را در سامانه خوداظهاری کند.

وی اظهار کرد: به موازات فروش، حلقه‌های نظارتی و کنترلی بازار همچنان بدون وقفه و با قدرت بیشتری عمل خواهند کرد و اجازه تخلفات را نخواهند داد، به نحوی که پارکینگ‌های محل نگهداری خودروها تحت کنترل خواهند بود و متخلفان زیر ذره‌بین دستگاههای نظارتی قرار خواهند داشت؛ ضمن اینکه با هماهنگی پلیس راهور ناجا، خودروهای صفر کیلومتر متعلق به خودروسازان حق خروج از کارخانه بدون نصب پلاک را ندارند و به موازات، از تردد خودروهای فاقد پلاک در معابر شهری و محورهای برون شهری نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع: فارس

چگونه ثبت نام کنیم؟

بهترین پیشنهاد برای ثبت نام شرایط ویژه خرید اینترنتی خودروهای ایرانی ثبت نام توسط کارگذاران رسمی ودر جهت حفظ اطلاعات شخصی در هنگام ثبت نام  از افراد مطمعن و شناخته شده. در این زمینه کمک بگیرید.

 1. ابتدا لازم است در سایت فروش به نشانی فوق مراجعه کرده و مرحله پیش ثبت نام را انجام دهید تا در زمان ثبت نام بهترین نتیجه حاصل شود. به دلیل کم بودن ظرفیت موجودی خودرو ها و زمان اندک این به یاد داشتن کلمه عبور و نام کاربری در هنگام ثبت نام الزامی است.  https://esale.ikco.ir/#!/customer/secondRegister
 2. لازم به ذکر است مطالعه کامل شرایط فروش به انتخاب نهایی کمک شایانی می کند پس پیشنهاد میشود مقاله رسمی شرکت را در این صفحه بدقت مطالعه بفرمائید.   https://esale.ikco.ir/#!/goyaList
 3. اگر در هریک از مراحل با مشکلی مواجه شدید با مشاوران ما در تماس باشید.

 

 

 

ملاحظاتی در ارتباط با برنامه های فروش سایپا

 • شرایط فروش متنوع محصولات گروه خودروسازی سایپا، هر روز ساعت ۱۰ صبح آغاز می گردد.
 • در فروش های فوری اعتباری خودرو کوئیک دورنگ(کوئیک R)امکان اخذ چک صرفا از شخص خریدار میسر می باشد و در سایر فروش های فوری اعتباری خریدار می تواند علاوه بر چک های شخصی، چک اقوام درجه یک خود را نیز تحویل دهد. در صورت عدم رعایت موضوع مذکور ضمن ابطال درخواست خرید مبلغ دریافتی عودت خواهد شد.

ملاحضات دیگر شرایط فروش سایپا

 • در فروش های فوری اعتباری پس از واریز وجه اولیه، مشتری محترم باید حداکثر طی مدت ۲ هفته کلیه مدارک مربوطه را به نمایندگی تحویل نموده و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهد. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه مشتریان محترم به نمایندگی و عدم تکمیل مراحل ثبت نام و یا عدم تحویل چک بند فوق، امکان پذیرش نهایی پرونده میسر نمی باشد و وجه واریز شده به حساب شرکت سایپا، به مشتری محترم عودت می گردد.
 • در روش‌های فروش اعتباری، اعتبارسنجی صورت می پذیرد. در صورت عدم تایید اعتبارسنجی درخواست خرید ابطال و مبلغ پرداخت شده به مشتری عودت خواهد شد.
 • امکان استفاده از خدمات ویژه (بسته خدمت) گروه خودرو سازی سایپا برای کلیه خودروهای قابل عرضه بصورت اختیاری مهیا می باشد.

ثبت نام ایران خودروو سایپا همدان

محدودیتهای شرایط فروش سایپا

 • محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه). لازم به ذکر است متقاضیان محترم خرید خودرو که در ۱۸ ماه گذشته تا کنون نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.
 • با توجه به اعمال محدودیت کد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید .
 • ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نمی باشد.
 • امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .
 • بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو ، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو بصورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می گردد.

 

 

شرایط فروش جدیدایران خودرو وسایپا

ثبت نام ایران خودروو سایپا همدان

پلهای ارتباطی برای مشاوره و خرید
سفارش طراحی سایت  |  پشتیبانی و مشاوره  |  خرید بسته های پیشنهادی
— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —
شماره های تماس جهت مشاوره
۰۸۱۳۴۲۸۳۸۲۹  |  ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰  |  ۰۹۱۸۵۰۰۱۹۵۰  |  ۰۹۱۱۳۴۰۶۹۷۶
۵/۵ - (۴۰ امتیاز)
شماره های تماس طراحان سایت
افزونه سئو و سرعت دهی وردپرس
categoryدسته:
ثبتهمدان
: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱۱ دیدگاه.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین