تبلیغات در گوگل و بینگ

تبلیغات در گوگل و بینگ سرویس ایران

تبلیغات در گوگل و بینگ سرویس ایران

تبلیغات در گوگل و بینگ سرویس ایران

تبلیغات در گوگل و بینگ سرویس ایران عنوان و عبارتی است که روزانه حدود ۲۰۰۰۰۰۰۰ بار در گوگل به زبانهای مختلف جستجو می شود . و این بیانگر این مهم است که کاربران به دنبال بهتر دیده شدن هستند .

 

 

هدفگیری به تبلیغات هدفمند

پایه و اساس بقای یک تجارت بر پایه سایت ، تبلیغات در گوگل است ، دیده شدن در صفحات اول گوگل برای یک سایت بسیار حیاتی است . همانطور کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به خدمات شما در گوگل وارد می کنند اگر به سایت شما منتحی نشود . این شانس نصیب رقبای شما می شود . رقبایی که قبل از شما در گوگل تبلیغات ثبت کردند.سهم بالای درآمد همیشه از آن کسی است که اولین شروع کننده باشد.

 

 گوگل و بینگ – کدام موتور جستجو

به نظر شما کدام موتور جستجو برای تبلیغ یا سئو سایت شما مناسب است ، در این زمینه همه انتخاب ها ضروری است، به نظر من لازم است نقطه تمرکز خود را بر روی همه موتورهای جستجو قرار دهید. همه موتورهای جستجو نظیر بینگ و گوگل قابلیت های رایگانی هم دارند شما می توانید در آنها بهینه سازی سایت خود را انجام دهید.اگر بخواهید اولویت بندی کنید بهتر است اولویت خود را بر روی موتور جستجوی گوگل قرار دهید.

 

 

KING - 1

Learning Products

 

لینکهای مفید

 

۴.۶/۵ - (۶۵ امتیاز)
×

سلام سپاس از حسن انتخاب شما!

برای ارتباط مستیقیم با ما یکی از کارشناسان را جهت پیگیری و پشتیبانی انتخاب نمائید . آیدی مستتقیم تلگرام: @hosseineghlimia 

× گفتگو آنلاین